www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ostatni taniec Alana

Znany z serialu „Teraz albo nigdy” Alan Andersz i jego partnerka Blanka Winiarska pożegnali się z „Tańcem z gwiazdami”.

Uczestnicy show przenieśli telewidzów w piękny świat bajek i baśni. Tańczyli do utworów, pochodzących z filmów animowanych Disneya.
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Adam Król tańczyli do utworu „Can You Feel The Love Tonight” Eltona Johna, czyli utworu z filmu „Król lew”. „Pokazaliście tak piękny obraz. Utrzymaliście go w tak wspaniałej ramie, że tylko młotek, gwóźdź i na ścianę” – mówił Zbigniew Wodecki.

Taniec do cha-chy „I Won’t Say” z „Herkulesa” zobaczyliśmy w wykonaniu Steve Allena i Anny Głogowskiej.  „Stałeś się gwiazdą specjalnej troski” – wypaliła Iwona Pavlović. „Naprawdę łapiesz i coraz lepiej, oceny będą rosły”.

Oleg Savkin i Katarzyna Krupa pokazali się w  quickstepie „The Bere Necessities” z „Księgi dżungli”.  „Na parkiecie było widać, że bawisz się tańcem. Masz kulturę ruchu, widzę przygotowanie i to tutaj pięknie procentuje” – zachwalał Piotr Galiński.

„Księga dżungli” zagościła też w piosence „I Wan’na Be Like You”, do której zatańczyli Alan Andersz i Blanka Winiarska.  „Było tak szybko, że się zmęczyłam. Zasapałam się. Przestałam oddychać, albo coś” – rozpaliła się Beata Tyszkiewicz. „Dąży pan do pokonania samego siebie w swoich słabościach. Mnie to bardzo imponuje”.

Agata Kulesza i Stefano Terazzino wykonali rumbę „A Whole New Word” z filmu „Alladyn”. „To jest turniej tańca. Para turniejowa dała pokaz w swojej rumbie. Bałam się, że nie udźwigniesz tego. Udźwignęłaś zdecydowanie” –zachwyciła się Pavlović.

Do ścieżki filmowej z „Królewny Śnieżki” tańczyli Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki.„Było tyle gracji, tak ładnie. Jak szybko mija taniec, to znaczy, że było pięknie” – mówiła Pavlović.

Na zakończenie, poza konkursem wszystkie pary zatańczyły walca wiedeńskiego do utworu „A Dream Is Your Wish”, pochodzącego z filmu „Kopciuszek”. „Chcieliśmy złożyć protest, żeby nie odpadła żadna para. Było tak pięknie” – protestowali jurorzy.

Zwycięzcami wieczoru zostali Agata i Stefano. Srebrny medal przypadł Marcie Żmudzie – Trzebiatowskiej i Adamowi.

Trzecie miejsce zdobyli Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki. Z programem pożegnał się Alan Andersz.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>