www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ostatni półfinał MAM TALENT!

To już ostania szansa na wejście do wielkiego finału! „Rozdano” ostatnie dwie wejściówki.

Przed nami piąty półfinał programu MAM TALENT. Czekają na nas wielkie talenty i wielkie emocje, bo już wkrótce poznamy ostatnich finalistów show.
Jeszcze tylko próba „czerwonych grzybów” u jury i jedziemy…
Pierwszy talent to dziewięcioosobowa grupa taneczna Enzym Crew, która prezentuje styl streetdance. Po ich występie jury, może nie pieje, ale spokojnym tonem wyraża swój zachwyt.
Agnieszka Chylińska: Pozdrówcie Gdańsk ode mnie. Nie było zaskoczenia. Potwierdziliście swoją klasę, zachowaliście świeżość z castingu. To jest bardzo ważne. Dla mnie było trochę nudno, chyba więcej od was chciałam.
Małgorzata Foremniak: Brakowało mi trochę w tych waszych kostiumów z castingu, tego klimatu, bo byliście wtedy tacy estetycznie niechlujni. Ale to, co bardzo cenie w was, jesteście bardzo ciekawi. Każdy z osobna. Mnie się bardzo podobało.
Kuba Wojewódzki: Ja przetłumaczę, streetdance znaczy taniec uliczny. Czułem się, jak na spacerniaku w psychiatryku. To jest komplement – nie wiadomo było, kto zrobi lewatywę, a kto dziabnie kroplówkę. Ciekawie było.

crew_enzym

crew_enzym

Kto teraz? Niespodzianka. Jeden z półfinalistów zrezygnował z dalszego udziału w programie. To pierwszy taki przypadek. Szczęśliwe zastępstwo przypadło śpiewającej Kalinie Kasprzak. Czy Kalina wykorzysta ten „bilet z ostatniej chwili”?
Kuba Wojewódzki: Kalina Ty jesteś z Bełchatowa, a dużo jest tam takich dziewczyn, jak ty? Jesteś najpiękniejszym jajkiem niespodzianką w tym programie.
Małgorzata Foremniak: Bardzo się cieszę, że wróciłaś do nas. Z wielką przyjemnością Cię wysłuchałam. Kalino, nie ma przypadków w życiu…
Agnieszka Chylińska: Drżeliśmy o to, jak sobie poradzisz. Rewelacja.

kasprzak_kalina

kasprzak_kalina

kasprzak_kalina_prokop_marcin_holownia_szymon

A przed nami kolejny uczestnik. Tym razem tańczący od dziecka Emil Kuśmirek w tańcu stepowanym.
Agnieszka Chylińska: Z Emilem jest tak, albo się go akceptuje albo nie. Ja uwielbiam to, co ty robisz. Mam ogromny szacunek dla ciebie. Widzę, że to jest niszowe, ale jest piękne. Ty z tego robisz brylant.
Małgorzata Foremniak: Emilu byłeś równie wspaniały jak zobaczyłam cię pierwszy raz.
Kuba Wojewódzki: Od samego patrzenia na ciebie człowiek ma skurcze w swoich rachitycznych łydkach. Jeśli ty masz wszystkie członki tak ruchome jak nogi to jesteś połączeniem Maseraka i Ronaldinio.

kusmirek_emil

kusmirek_emil

kusmirek_emil_prokop_marcin_holownia_szymon

Przyszła kolej na śpiewające trio, formacja Diverso. Małżeństwo, które prowadzi kwiaciarnię i nauczycielka języka niemieckiego. Zespół pochodzi z Babimostu, a śpiewaniem zajmuje się amatorsko. Podobno proboszcz z ich parafii zeszłej niedzieli nawoływał do słania sms-ów. My teraz w ich wykonaniu słyszmy jedną z piosenek Toni Braxton w wersji hiszpańskiej.
Kuba Wojewódzki: Jak znam życie to w tym momencie moja babcia płacze, dzwoni do mojej matki i matka płacze. Matka dzwoni do brata i brat płacze. Wszyscy płaczą. Kochani, mogę wam powiedzieć, że nie jesteście polską odpowiedzią na Lady Gagę. Wy jesteście wolnymi ludźmi, jesteście jak dzisiaj Bielan, Kamiński i Poncyliusz, jesteście niezależnymi ludźmi.
Agnieszka Chylińska: To, co dla mnie jest najważniejsze, to, że jak wychodzi uczestnik to ja się cieszę, a wy wywołujecie same fanatyczne, pozytywne emocje.
Małgorzata Foremniak: Ja podpisuje się pod tym, co powiedział Kuba i Agnieszka, aczkolwiek zbliżamy się finału i ja oczekuje czegoś, co jest niezwykłe i zaskakujące.

diverso

diverso_prokop_marcin_holownia_szymon

Emocje rosną. Zaraz zobaczymy show w wykonaniu rosyjskich akrobatów, Korolev Family. Mama, tata i córka. Czujemy się, jak w cyrku oglądając te wszystkie ewolucje w powietrzu. Ale cyrk!
Mała akrobatka powiedziała do Wojewódzkiego: Kuba, a wiesz, że ja już nie mam dwa zęba.
Kuba WojewódzkiPatrząc na was zdałem sobie sprawę jak banalnie spędzam czas z rodzicami. Jesteście pierwszą rodziną,  która rzuca dzieckiem i dobrze na tym wychodzi. Cały wasz występ to był żart i bardzo mi się podobało, jak pan się żony uczepił.
Agnieszka Chylińska: Magia cyrku w najlepszym wydaniu.
Małgorzata Foremniak: Czekałam na wasz występ. Bardzo pięknie, dziękuję. Masz przepiękne dwie dziurki po zębach.

korolev_family

korolev_family

korolev_family_prokop_marcin_holownia_szymon

Rozpoczyna się następny występ. To wokalny talent, Kasia Sochacka. Czy subtelna blondynka, dziewczyna z sąsiedztwa, jak mówi o niej Chylińska, podbije serca jurorów i telewidzów, swoim mocnym głosem?
Kuba Wojewódzki: Na castingu byłaś takim cudownym dzieckiem wyciszenia. Twój liryzm rozłożył nas na łopatki. Byłaś taka niewinna i czysta, a dzisiaj byłaś niewinna, czysta i zajebista.
Małgorzata Foremniak: Wydaje mi się, że jak swobodnie oddychasz tak swobodnie śpiewasz. Jesteś rewelacyjna kobieto.
Agnieszka Chylińska: Ja mam dokładnie takie samo odczucie, jak Kuba. Dzisiaj byłaś fantastyczna możesz zaśpiewać wszystko, co chcesz. Ja Ci życzę jak najlepiej.

sochacka_katarzyna

sochacka_katarzyna

sochacka_katarzyna_prokop_marcin_holownia_szymon

Jakaś odmiana. Gosia Staszewska, młodziutka gimnastyczka. Co widzimy? Odważne, ale powiemy: gimnastyczna poezja?
Agnieszka Chylińska: Było, jak w bajce. Było pięknie. Ja się czułam jakbym była twoją młodszą koleżanką.
Małgorzata Foremniak: Jesteś esencją gracji i wdzięku.
Kuba Wojewódzki: Bardzo ważny jest efekt wizualny twojego występu, wyglądałaś, jak żywa reklama jubilera, wyprzedaży diamentów. Widziałem siebie sprzed lat. Dzisiaj robie 3 pompki i jadę do sanatorium. Tak się zastanawiam, co może czuć osoba, która potrafi sobie spojrzeć w plecy? Nie perfekcyjnie, ale wdziękiem kładziesz wszystkich.

staszewska_gosia

staszewska_gosia

staszewska_gosia_prokop_marcin_holownia_szymon

Ostatni uczestnik to śpiewający i grający na klawiszach Paweł Ejzenberg. Niewidomy od urodzenia, trzydziestoletni facet. Fantastyczne wykonanie. Prokop porównuje go do Eltona Johna w jego najlepszych latach.
Kuba Wojewódzki: Jutro są wybory samorządowe, dzisiaj cisza przedwyborcza, ale lecimy na żywo, nikt nas nie zatrzyma. Kto nie zagłosuje na Pawła, ten świnia.
Małgorzata Foremniak: Jesteś nieprawdopodobnym zaskoczeniem
Agnieszka Chylińska: Swobodnie, czysto, naturalnie. Stary ty żyjesz pełnią życia. Bardzo dobry występ. To jest dla mnie zaskakujące. Dałeś czadu.

ejzenberg_pawel

ejzenberg_pawel_prokop_marcin_holownia_szymon

Po przerwie dowiemy się, kto dołączy do finałowego składu (Kamil Bednarek, Piotr Lisiecki, Patrycja Malinowska, Magda Welc, UDS, Ani i Jacek, Me Myself And I, Sabina Jeszka).
Marcin Prokop i Szymon Hołownia zgodnie stwierdzają, że po pięciu półfinałach trzeciej edycji show mogą powiedzieć „Polacy mają talent!”.
Teraz dowiemy się, kto zostanie dziewiątym i dziesiątym finalistą.
Najwięcej „esemesów” w głosowaniu telewidzów otrzymał Paweł Ejzenberg! Wszyscy skandują „Paweł, Paweł!”. Sam Paweł nie może uwierzyć, w to, co się stało.

ejzenberg_pawel_prokop_marcin_holownia_szymon

Teraz jurorzy muszą wybrać pomiędzy Kasią Sochacką i Gosią Staszewską.
Kuba Wojewódzki: Kasiu dzisiaj udowodniłaś, że popełniliśmy błąd wpisując Cię w liryzm. Dzisiaj udowodniłaś, że masz wielki talent. Z kolei Gosia ty za parę lat będziesz taką dziewczyną … ja będę miał wtedy szczękę przy łóżku. Trudny wybór. Niestety, jako niedoszły wokalista rockowy muszę być za Kasią Sochacką.
Małgorzata Foremniak: Jedna jest królową motyli, a druga królową garaży. Moje serce wybiera Kasię.
Agnieszka Chylińska: Formalnie już mogę powiedzieć: Kasiu moje serce należy do Ciebie.

staszewska_gosia_sochacka_katarzyna_prokop_marcin_holownia_szymon

ejzenberg_pawel_sochacka_katarzyna

Wielki Finał programu Mam Talent już za tydzień. Finaliści zawalczą o 300 tysięcy złotych!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>