www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ostaszewskiej i Adamczyka przepis na film

Niektórych irytuje, innych zachwyca. Ambitna, seksowna, a do tego ogromnie zaborcza. Aby postawić na swoim – potrafi najprzystojniejszego mężczyznę zamienić w „żabcię”.

Mowa oczywiście o Mai Ostaszewskiej, czyli Beacie z „Przepisu na życie”, która na tyle mocno oczarowuje Andrzeja (Piotr Adamczyk), że ten postanawia zmienić dla niej całe życie. Ulubieńcy serialowej publiczności pojawiają się jako duet tym razem na dużym ekranie – w zaskakującym thrillerze „Uwikłanie”.

Co łączy obie pary? Maja Ostaszewska (Agata Szacka) pozostaje „twardą babką”, która rozpościera skrzydła w nieco męskiej profesji – jako nieustępliwa pani prokurator, a jej mąż Antoni (Adamczyk), próbuje zachować przy niej resztki męskości. Jak wygląda przepis na udane małżeństwo z dłuższym stażem i czy pojawienie się seksownego policjanta na horyzoncie, ożywi małżeńską rutynę w sypialni? O tym już w najnowszym filmie Jacka Bromskiego „Uwikłanie”.

aka

„Uwikłanie” już w kinach!

Obsada: Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Globisz.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>