www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Osobliwa ankieta Playboya!!! Z kim do łóżka, z kim na kawę?

Które polskie gwiazdy najbardziej rozpalają wyobraźnię? Kogo lubią młodzi, a kogo emeryci?

Już w przyszłym tygodniu poznamy pełne wyniki ankiety męskiego magazynu Playboy, z której jasno będzie wynikać, jakie gusta mają Polacy.

Na razie możemy tylko zdradzić, że „do łóżka”, polscy mężczyźni chętnie wybraliby się, z:

1. Anną Przybylską

2. Dodą

3. Anną Muchą

mucha_annadoda_rabczewska_dorota

Jeśli chodzi o panów, to znaczy o męskie gwiazdy naszego rodzimego show-biznesu , wielu konkurentów na łopatki rozłożył aktor Artur Żmijewski. To z nim polskie kobiety chętnie poszłyby do łóżka, chętnie poszłyby na pogaduchy i chętnie stanęłyby u jego boku przed ołtarzem.

Jak napisał Super Express, ulubienicą polskich emerytów (panów po 60-tce) jest Edyta Górniak.

Dla każdego coś dobrego.

Polska uchodzi za naród smutny, ponury, nieszczęśliwy, ale jest widać nadzieja na uszczęśliwienie polskiego społeczeństwa. Młodym proponujemy klony Przybylskiej i Żmijewskiego, a emerytom radzimy wystosować petycję o specjalną trasę koncertową ich ulubionej gwiazdy.

zmijewski_artur

gorniak_edyta_kliment_jan


Wpisz komentarz

  1. 27 listopada 2010 10:16

    Tweets that mention Osobliwa ankieta Playboya!!! Z kim do łóżka, z kim na kawę? | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Osobliwa ankieta Playboya!!! Z kim do łóżka, z kim na kawę? http://bit.ly/hOAcHU #foto […]

Podobne posty:

/* */?>