www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Optymistycznie nastawiona Joanna Koroniewska

„Powinniśmy się cieszyć z tego, co mamy”– zapewnia Koroniewska.

Aktorka zastanawia się, dlaczego Polscy aktorzy są tak zakompleksieni. Często przecież mają na swoim koncie duże sukcesy na polu zawodowym.

„To zabawne, że czasem nawet nieistotny epizod w zagranicznej produkcji jest ważniejszy od wszystkiego, co robi się w kraju. Dlatego nie lubię opowiadać, co robiłam, a czego nie. Nie chcę rozwijać takich wątków. Nie rozumiem, skąd w Polakach tyle kompleksów. Powinniśmy się cieszyć z tego, co mamy. Bo mamy aktorstwo na wysokim poziomie. Nie powinniśmy szukać niczego na Zachodzie. Cieszę się, że granice są otwarte, ale nie róbmy z tego wielkiego show. To nie zawsze jest tego warte. Zagranie w zagranicznym filmie nie jest tak trudne jak kiedyś, ale wyjazd do Stanów wciąż jest wyzwaniem. To naprawdę bardzo trudny rynek. Nie mogę powiedzieć, że próbowałam, chociaż byłam tam na kilku spotkaniach. Teraz, po urodzeniu dziecka już na pewno nie będę próbować”– wyznała w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.

Od czasu swojej metamorfozy Koroniewskiej przybyło pewności siebie. Z ochotą wypowiada się na tematy bieżące i krytykuje innych. Oby nie przesadziła.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>