www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Oni zadarli z polskim prawem!

Gwiazdy wcale nie są święte. Mimo, że są na świeczniku, zdarza im się popełniać błędy, za które trafiają na policję i przed sąd. Najczęściej są to wypadki samochodowe i pobicia.


Andrzej Gołota boksować lubi również poza ringiem. Za uczestniczenie w bójce, sąd wydał za nim list gończy, dlatego uciekł do Stanów Zjednoczonych. Podpadł też w USA, gdzie podszywał się za.. policjanta.  Dzięki ułaskawieniu przez prezydenta  Aleksandra Kwaśniewskiego mógł wrócić do Polski.  Potem jego testosteron też brał górę, jednak kolejne przewinienia najczęściej umarzano.

Mniej szczęścia miał Mariusz Pudzianowski, który spędził w więzieniu 19 miesięcy za pobicie i kradzież. Czas spędzony za kratkami poświęcił na.. treningi.

Bojowym nastawieniem popisała się też Doda, która pobiła Monikę Jarosińską, rzekomą kochankę Radka Majdana. Doda – jak relacjonowały media – miała się rzucić na nią i drapać po twarzy.  „Zdechniesz na białaczkę” – miała też powiedzieć Elekroda. Jednak Jarosińska przegrała sprawę, m.in. ze względu na różne zeznania obu pań i niską szkodliwość.

Sam Majdan też wdał się w bójkę, wraz z kolegą Piotrem Świerczewskim rzucił się na policjantów w Mielnie.

Policjantom podpadł też piosenkarz Maciej Maleńczuk, który miał rzekomo stanąć w obronie człowieka, zaatakowanego przez policjantów. Wcześniej, w 1981 roku trafił na 2 lata do więzienia za unikanie wojska.

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski za żartowanie z koloru skóry przedstawiciela instytucji publicznej obciążyli swoją radiostację na 50 tys. Mogą też za to pójść do więzienia.  Wojewódzki włożył też polską flagę w psie odchody. Sąd nałożył za to na telewizję 470 tys. kary.

Otylia Jędrzejczak spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął jej rodzony brat. Zamiast 8 lat więzienia, została skazana na 9 miesięcy i prace społeczne. Otrzymała zakaz prowadzenia pojazdów przez rok. Jednak nie poszła „siedzieć”.

Tomasz Stockinger spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Miał 2 promile we krwi. Z sytuacji wyszedł jednak „dżentelmeńsko” – zaproponował pomoc poszkodowanej, przeprosił też rodzinę i fanów za sytuację.

Pijanego zatrzymali też radomszczańscy policjanci Bohdana Łazukę, który po wyjściu z auta ledwo trzymał się na nogach. Sąd skazał go na cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz zakaz prowadzenia pojazdów na rok.

Z kolei Ilona Felicjańska miała 2 promile alkoholu gdy wjechała w 2 samochody na parkingu. Dostała rok w zawieszeniu na 2 lata. Przyznała się publicznie, że jest alkoholiczką.

Tancerz Jan Kliment jechał bez prawa jazdy, a na dodatek miał zakaz prowadzenia samochodów za prowadzenie po pijanemu.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>