www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Oni mogą zrobić światową karierę w LA

Ian Rooth (były uczestnik Voice of Poland) i Iga Krefft (gra w M jak miłość) uwielbiają śpiewać, ale i mają do tego talent.

Zgłosili się do nowego, międzynarodowego konkursu talentów AIM2FAME. Z dwóch tysięcy nadesłanych video występów uczestników z całego świata wybrano Top 200 (42 państwa). Ian i Iga są w pierwszej dziesiątce i mają szanse pojechać na ośmiotygodniowy kurs do Walencji w Hiszpanii, gdzie będą się szkolić pod okiem światowych ekspertów. Poznają tam m.in. Jaquel Knight choreografa Beyonce i Rihanny. Wszystko zależy od głosowania ich fanów. Stawka jest duża, bo z Top 20, które pojedzie na szkolenie wybiorą 4 osoby. To one stworzą popowy zespół boys bandów albo girls bandów i w Los Angeles będą dla nich tworzyć muzykę i teksty najlepsi z tej branży. Natomiast jeden z fanów wygra koncert One Direction, na który pojedzie z osobą towarzyszącą do Belgii.

Od 1 kwietnia rozpoczyna się głosowanie przez 20 dni, które wyłonią finałowe Top 20. Przed Ianem i Iga wielka szansa na międzynarodową karierę, ale i wielka praca. Teraz najważniejsze dla nich głosowanie fanów na HTTP://GO4FAME.COM.


Wpisz komentarz

 1. 1 kwietnia 2015 23:08

  Monia:

  Głosujemy! Ian jest cudowny! Iga zmysłowa! Obejrzyjcie ich wideo!
  Udostępniamy! Polska ma szanse na pokazanie się na arenie światowej!
  Glosy na stronie http://www.go4fame.com
  To dla nich szansa na wyjazd do Hollywood! I są już bardzo blisko! Każdy głos się liczy!

Podobne posty:

/* */?>