www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ona będzie Top Modelką?

Która z trzech uczestniczek zwycięży w wielkim finale „Top Model. Zostań modelką”, popularnego programu telewizji TVN? Zdaniem bukmacherów bwin będzie to Paulina Papierska ze Zbąszynka.

O tytuł pierwszej polskiej top modelki i miejsce na salonach światowej mody długo trwała zacięta walka (choć – co podkreślają zgodnie uczestniczki – z dużą dozą wzajemnej życzliwości), która właśnie dobiega końca. W finałowym odcinku „Top Model. Zostań Modelką”, na żywo w środę o 21:30, po raz ostatni zmierzą się ze sobą Ania Piszczałka, Paulina Papierska i Aleksandra Kuligowska. Finalistki zobaczymy na wybiegu, sesji oraz planie zdjęciowym reklamówki, ale w studiu telewizyjnym TVN pojawi się też cała czternastka dziewczyn biorących udział w programie: widzowie i jurorzy będą mogli więc zobaczyć, czy skład jest godny finału.

Według bukmacherów bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, rywalizację modelek wygra 19-letnia Paulina Papierska ze Zbąszynka (wzrost 172 cm, waga 48), choć uroda jej rywalek każe prorokować, że walka będzie trwała do końca…

aka

top-model-i-dzikie-zwierzeta-8312


Wpisz komentarz

  1. 1 grudnia 2010 17:14

    Ss:

    Skomentował bym to ale zmęczyło mnie wpisywanie maila i kodu :/

Podobne posty:

/* */?>