www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

On gotuje, Marta je!

Sambor Czarnota, narzeczony Marty Dąbrowskiej ostatnio narozrabiał ściskając za rękę na konfrecji serialu „RezydencjaWeronikę Książkiewicz. Co robi, by odzyskać zaufanie swojej narzeczonej? Gotuje!

Aktor związany z Martą Dąbrowską, córką wpływowego działacza kultury, Waldemara, trafił ostatnio na pierwsze strony prasy brukowej. Wszyscy spekulowali, czy Sambora łączy z filmową partnerką, Weroniką Książkiewicz ognisty romans. I choć sam aktor wyznaje, że był to tylko przyjacielski gest, teraz dwoi się i troi by tylko jego narzeczona przestała się na niego gniewać! Na szczęście Sambor Czarnota ma na to sprawdzony sposób:

– Gotuję dla siebie i Marty. Lubię gotować, bo sprawia mi to radość. Interesują mnie kuchnie egzotyczne z różnych stron świata.- wyznaje aktor na łamach „Expressu Ilustrowanego”- Gdy już czymś zajmę się w kuchni to zjadamy to tylko z Martą. Moją specjalnością są krewetki z mlekiem kokosowym, z trawą cytrynowa, świeżymi pomidorami i świeżą kolendrą.

Czy to dobry sposób na obrażoną narzeczoną? Okazuje się, że tak, bo para znów planuje wspólną przyszłość:
– Najważniejsze jest to, co siedzi w środku, co dzieje się między ludźmi. Jeżeli to już jest, to dalszy ciąg pozostaje zwykłą formalnością- zwierza się Sambor Czarnota.

Czyżby więc ruszyły przygotowania do ślubu?

MARTA DĄBROWSKA, SAMBOR CZARNOTA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>