www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Omenaa będzie reklamować biustonosz doskonały!!!

Nie tak dawno pogodynka pojawiła się na imprezie bez stanika. Dowiedzieli się o tym naukowcy i firma odzieżowa z Pabianic, którzy zaczęli współpracować. Po co? By stworzyć dla Mensah biustonosz idealny!

Ma się nie wpijać, nie uciskać, ale i dobrze podtrzymywać i seksownie eksponować biust. Takie cudo zaprojektowali naukowcy z Politechniki Łódzkiej, którzy do tej pory zajmowali się samochodami i samolotami:
– To była dość przyjemna odskocznia od tego, czym zajmowaliśmy się dotychczas– mówią zgodnie dr inż. Jacek Sawicki i dr inż Robert Pietrasik– Koledzy z instytutu nam zazdrościli, a żony? Żony rozumiały, że to tylko praca!

Być może małżonki były pobłażliwe, bo nie wiedziały, że modelką reklamującą „stanik idealny” ma być sama Omenaaa Mensah! Prezenterka jest zachwycona nowoczesną kolekcją, którą stworzyli naukowcy:
– Właśnie zakończyłam zdjęcia do kolekcji na przyszły rok- mówi Omenaa- Dziś już mogę porównać jakość zwykłej bielizny oraz biustonoszy uszytych zgodnie z nowoczesną technologią opracowaną przez naukowców. Ta druga jest po prostu super! Przymierzałam poszczególne modele staników, ale nie mówiono mi, które z nich to te nowoczesne. Dowiedziałam się tego dopiero pod koniec sesji. Te stworzone przez naukowców leżały idealnie i były niezwykle wygodne. Mam dostać tę kolekcję od firmy. Nie mogę się już doczekać, gdy będę sama z niej korzystać.

Wygląda więc na to, że już nigdy nie zobaczymy seksownej prezenterki bez stanika… Żałujecie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>