www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Olszówka promuje piłkę

Sportowiec Robert Korzeniowski, królowa polskiego fitnessu Mariola Bojarska-Ferenc, reżyser Janusz Zaorski oraz aktorka Edyta Olszówka to kolejne osoby, które poparły akcję społeczną „Grajmy w piłkę”.

Inicjatorzy akcji starają się zachęcać młodzież do uprawiania piłki nożnej wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. O tym, że warto uprawiać sport przekonują też gwiazdy. Dlatego prócz Pawła Małaszyńskiego, Marcina Dorocińskiego, Bartosza Obuchowicza, Rafała Królikowskiego, Rafała Bryndala, Doroty Deląg, Piotra Gąsowskiego, Piotra Zelta i Grażyny Wolszczak do grona ambasadorów akcji dołączyły kolejne osoby.

Znana i lubiana aktorka – Edyta Olszówka w dzieciństwie trenowała szermierkę. Przed treningiem rozgrzewała się grając w piłkę nożną z kolegami, którzy starali się nie faulować słabszych koleżanek. Z łezką w oku powraca do tych wspomnień z młodości.

Celem akcji społecznej „Grajmy w piłkę” jest budowanie świadomości, że piłka nożna to zdrowy, tani i budujący relacje sport zespołowy. Projekt ma na celu inspirowanie opiekunów do umożliwiania dzieciom aktywnego spędzania czasu i do przeciwdziałania zakazom gry w piłkę wszędzie tam, gdzie nie mają one uzasadnienia.

„Piłka nożna to taka dziedzina, w którą można uprawiać wszędzie, ale żeby naprawdę grać potrzebujemy boiska” – stwierdza Rafał Bryndal polski satyryk , autor tekstów, dziennikarz Radia ZET , a przede wszystkim kibic sportowy i ambasador Grajmy w piłkę.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>