www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Olszówka „pazerna na kasę”?

Jest rozpoznawalną, cenioną aktorką. Choć dziś wydaje się to nieprawdopodobne, Edyta Olszówka zanim zyskała sławę… czyściła toalety za dolara!

Gdy ZUS wyliczył jej emeryturę w wysokości 580 złotych postanowiła nie czekać tylko z dnia na dzień rzuciła etat w teatrze. Teraz częściej gra w serialach, ale mimo, że zarabia więcej, wciąż przelicza każdy grosz.

Dlaczego? Bo dobrze zna smak ciężko zarobionych pieniędzy! Okazuje się bowiem, że Edyta Olszówka tuż po maturze wyjechała do USA, gdzie pracowała jako sprzątaczka. Harowała nawet po kilkanaście godzin, a jej zadbane dziś dłonie, były przeżarte detergentami:
– Nauczyłam się wtedy szacunku do pracy i pieniądza. Bo każdy dolar to była posprzątana toaleta- wspomina gwiazda na łamach „Pani”.

Potem był wyjazd do Norwegii, gdzie Edyta Olszówka malowała domy: – Byłam pazerna na zarabianie, bo zawsze chciałam decydować sama o sobie. Praca zapewnia pieniądze, a one z kolei dają mi wolność i niezależność. To są moje życiowe priorytety– wyznaje aktorka.

Gwiazda, mimo, że dziś całkiem nieźle zarabia, raczej nie szaleje. Powód? Aktorka spłaca kredyt we frankach szwajcarskich…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>