www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Olga Frycz odkryła „kobiece ciekawości”!

Tysiące młodych Polek wzięły udział w konkursie Redd`s i zdradziły, co ciekawi je najbardziej.


– Chciałabym spełnić największe marzenie mojego dziadka – wydać książkę z wierszami i piosenkami, które pisał przez całe życie (..). Ciekawi mnie mina babci kiedy otrzyma pierwszy egzemplarz książki – napisała Monika. To właśnie ta ciekawość zwyciężyła w konkursie Redd’s. W nagrodę autorka wybranej ciekawości już niebawem zrealizuje marzenie swojego dziadka.

Zgłoszone w konkursie ciekawości dotyczyły głównie dalekich, intrygujących, a czasami również niebezpiecznych podróży. Młode Polki okazały się bardzo odważne – ciekawość wielu z nich związana była ze sportami ekstremalnymi, takimi jak skoki ze spadochronem, bungee, czy jazda szybkim samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym. W konkursie pojawiły się także ciekawości związane z twórczą stroną kobiecej natury. Wiele młodych kobiet w Polsce marzyło o nakręceniu własnego filmu czy wydaniu tomiku poezji. Zwycięska „ciekawość” mogła być jednak tylko jedna…

Do konkursu Redd`s zgłoszonych zostało ponad siedem tysięcy ciekawości. Spośród nich jury, w którym zasiadły m.in. członkinie Ambasady Ciekawości Redd`s – Olga Frycz, Zuzanna Ziomecka oraz Karolina Gliniecka – wybrało dziesięć. Ostatecznie to internauci zagłosowali na najbardziej interesującą, ich zdaniem, ciekawość.

– Obrady jury były bardzo burzliwe, decyzja co do wyboru złotej dziesiątki nie była łatwa. Muszę przyznać, że ciekawości wielu dziewczyn zaskoczyły mnie swą oryginalnością i niekonwencjonalnością – mówi Karolina Gliniecka, jurorka.

Konkurs to jedna z inicjatyw podjętych przez Ambasadę Ciekawości Redd`s. Kolejną jest badanie kobiecej ciekawości, które na zlecenie marki Redd`s przeprowadza instytut badawczy TNS OBOP. Wynik badania poznamy już we wrześniu.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>