www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Olga Frycz nie zna swojego ojca

Ma dopiero 25 lat, a na swoim koncie już same sukcesy. I choć nosi znane nazwisko, Olga Frycz dopiero teraz ujawnia prawdę o swoim ojcu!

Skończyła filmoznawstwo, bo nie chcieli jej w żadnej szkole filmowej. Dziś gra na przekór profesorom, ale też… własnemu ojcu! Dopiero dziś Olga Frycz dojrzała do tego by opowiedzieć o swojej trudnej relacji z ojcem- jednym z najwybitniejszych polskich aktorów:
– Zbyt dobrze go nie znam– zaznacza na wstępie Olga Frycz- Wyprowadził się, gdy byłam mała i rzadko się widywaliśmy.

Młoda aktorka zaznacza również, że jej znany ojciec starał się jak mógł, by tylko wybrała dla siebie inny zawód niż aktorstwo:
– Nie chciał, żebym została aktorką, mówił, że dla kobiety to jest zawód podobny do prostytucji. „To czekanie, czy ktoś cię zechce, negocjowanie stawki. Nie ma w tym piękna”.- opowiada Olga- Nie wiem, czy jest ze mnie zadowolony, bo nie chwali. Śmieszne, gdy ktoś czasem mówi, że tata załatwia mi role. On nie jest typem ojca zakochanego w córce, który robi wszystko, by ułatwić jej życie. Nie przeżywa moich premier, ogląda film po jakimś czasie. Gdy jestem na planie pojawia się czasem myśl, że ojciec będzie to widział. Wtedy się spinam.

Takich momentów nie ma jednak zbyt wiele: z każdym nowym filmem krytycy filmowi podkreślają, jak bardzo naturalnie wypada na ekranie Olga Frycz.

aka

Jan Frycz


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>