www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Olga Bończyk: dobre anioły jej nie opuszczają!

Aktorka wydaje wkrótce swój trzeci krążek. Trasa koncertowa to jednak dla artystki duży stres. Na szczęście Olga Bończyk może liczyć na wsparcie serdecznych osób!

Przed Olgą Bończyk pracowity czas. Aktorka wydaje nowy album z piosenkami, jeździ na liczne koncerty. We wszystkich działaniach wspiera ją nowy ukochany.

 

Cenię sobie to, że mam koło siebie dwóch aniołów stróżów, którzy pilnują mnie i wkładają dużo starań, bym mniej się denerwowała. Mam naprawdę sporo szczęścia w życiu – mówi Olga Bończyk w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Aktorka może więc liczyć na swojego partnera. Kto jednak jest tajemniczym drugim „aniołem stróżem”?

Na wszystkie moje koncerty jeżdżę z asystentką. Bardzo mi pomaga i odciąża w milionie spraw, które nie powinny być moim kłopotem – mówi aktorka.

Mając takie wsparcie śpiewanie powinno być samą radością. Nic bardziej błędnego – Olgę Bończyk nigdy nie opuszcza bowiem trema.

Myślę, że nie pozbędę się jej nigdy. Być może są tacy artyści, którzy nie denerwują się przed koncertami. Ale ja chyba już zawsze będę w takiej sytuacji mieć motyle w brzuchu, drżące nogi i trzęsące się łydki. Niestety, nie mam na to żadnej recepty – martwi się Olga Bończyk, której na tremę nie pomaga nawet… miłość.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>