www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Olga Bołądź zagrała Agatę Mróz. Wkrótce premiera [video]

Już 11 maja 2012 na ekrany kin wejdzie film „Nad życie” poświęcony życiu siatkarki śp. Agaty Mróz. Główne role zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski. Zapowiada się jedna z najlepszych premier tego roku.

Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie.

Wszystko miało być jak w bajce – piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie. Czy miłość wszystko zniesie? Czy wszystko przetrzyma?  Olga Bołądź, Michał Żebrowski, Danuta Stenka i Hanna Konarowska w polskim filmie o miłości.

Olga Bołądź jest absolwentką krakowskiej PWST – przebojem zdobyła sympatię polskich widzów. Po rozpoczęciu studiów od razu złożyła podanie o stypendium w Barcelonie. Dopięła swego: przez pół roku uczyła się na Wydziale Ruchu w Institut del Teatro w stolicy Katalonii. Zagrała w przedstawieniu dyplomowym „Dell Arte no es trista”. W renomowanej Stella Adler Academy w Los Angeles uczyła się technik aktorskich jak wcześniej Marlon Brando, Robert De Niro czy Benicio Del Toro, których podziwia. Pierwszą poważną kreację aktorską stworzyła w dramacie Jerzego Stuhra „Korowód” (2007). Znamy ją także z serialu „Hotel 52”.Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>