www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Olga Bołądź urodziła!

Aktorka znana z serialu „Czas honoru” powiła chłopca!

Gdy latem do prasy przeciekły zdjęcia, na których Olga Bołądź widnieje z pokaźnym brzuszkiem, było jasne, że aktorka zostanie mama. Od tego czasu jednak gwiazda milczy jak zaklęta: nie zgadzała się na wywiady (nawet te dobrze płatne!) odmawiała udziału w sesjach zdjęciowych „z brzuszkiem”, wycofała się z życia towarzyskiego. Na szczęście fani aktorki nie muszą się już martwić długą nieobecnością ich idolki: Olga Bołądź urodziła ślicznego i zdrowego chłopca!

Jak donosi serwis „Świat seriali.pl” aktorka czuje się doskonale, jednak nie chce zdradzać żadnych szczegółów dotyczących porodu.

Tajemnicą wciąż pozostaje nazwisko ojca dziecka aktorki. Ona sama nikomu nie chce go zdradzić i kategorycznie odmawia odpowiedzi na pytanie, czy syna wychowywać będzie sama, czy wspólnie z jego tatą. Nie wiadomo też, jak długą przerwę w pracy zamierza zrobić sobie świeżo upieczona mama.

Wkrótce zobaczymy ją w nowym serialu Telewizji Polsat „Na krawędzi” oraz w czekającym na premierę filmie „Przedtem, potem„, w którym zagrała… będąc w ciąży!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>