www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Olga Bołądź nie dała ciała!

Aktorka, którą ostatnio możemy oglądać w filmie „Nad życie„, czasami próbuje swych sił za granicą. Dostaje ciekawe propozycje, tyle, że… często niemoralne.

Olga Bołądź / © MWmedia

Do szkoły teatralnej dostała się za pierwszym razem. Ale Olga Bołądź ciągle chce się uczyć, dlatego kilka lat temu wyruszyła do Stanów:
– W Los Angeles byłam w szkole filmowej. Chciałam się nauczyć nowych rzeczy, bo aktor powinien cały czas się rozwijać. Zajęcia były bardzo ciekawe, prowadzili je niesamowici nauczyciele. Nie oddałabym za nic zdobytego tam doświadczenia.- wspomina Olga Bołądź na łamach „Angory”.

Pełna wiary we własne możliwości aktorka chciała spróbować swoich sił na castingach we Włoszech. Okazało się jednak, że może być tam co najwyżej damą do towarzystwa, ubraną w sukienki od Prady i buty od Gucciego!
– Miałam chodzić znakomicie ubrana na rauty i przyjęcia, bo tłumaczono, że aby grać, najpierw muszę tam po prostu być. Miało to miejsce w Rzymie, ale odmówiłam, bo nie po to zostałam aktorką.- oburza się.

Olga Bołądź bez takiej „gry wstępnej” próbowała więc zaistnieć na castingach i walczyć uczciwie choćby o małą rólkę we Włoszech. Z jakim rezultatem?

– Na razie jeszcze minusowym, ale nie tracę nadziei. Uwielbiam Włochy i Rzym i czekam aż coś się tam pozytywnego wydarzy.- mówi ambitna aktorka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>