www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ola Kwaśniewska skończyła 30 lat galeria

Urodziny, które zmieniają wiele.

Wiele znanych kobiecych gwiazd otwarcie przyznaje, że „trzydziestka” to magiczny wiek.

Z jednej strony postrzegany, jak pewna granica, ostatni dzwonek, zwłaszcza w kwestii macierzyństwa. Z drugiej to otwarcie nowego etapu w życiu, kiedy to posiada się już „tą” dojrzałość, poczucie własnej wartości, urody , a w połączeniu z chęcią działania i rozwoju można w błyskawicznym tempie zdobywać nieosiągalne wcześniej  szczyty. Zresztą wiele polskich gwiazd, dopiero po trzydziestce wypływa na szerokie wody i zyskuje szanse na swoje 5 minut. Czy tak też stanie się w przypadku Aleksandry, córki byłego prezydenta? Jedynaczki, która ma za sobą narzeczeństwo zakończone rozstaniem? Która próbowała już swojej szansy w telewizji? I która ostatnio znikła z salonów.

Mamy nadzieję, że to z powodu znajomości z wokalistą grupy Poluzjanci, Kubą Badachem. Wszak rodzice Oli, Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy wielokrotnie wyrażali w wywiadach swoją chęć „dziadkowania”. Może w końcu Ola zdecyduje, że to już ten czas?

Tak czy owak, nasza redakcja składa Oli Kwaśniewskiej życzenia urodzinowe, których sensem jest odnalezienie równowagi w sferze nie tylko zawodowej, ale głównie prywatnej. Po takie właśnie zwykłe szczęście, bez wielu wyszukanych słów, najlepiej motywuje nas do otwierania oczu każdego kolejnego poranka.

Wszystkiego najlepszego!

Bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>