www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ola Kuligowska: nie podnieca mnie bywanie

Pstryczek w nos dla Pauliny Papierskiej?

Aleksandra Kuligowska, która w programie Top Model zajęła drugie miejsce, od czasu zakończenia programu ma za sobą już kilka wspaniałych sesji dla ważnych pism. Ostatnio pojawiła się na okładce Cosmopolitan, gdzie opowiedziała o swoich odczuciach, marzeniach, o tym, jak trafiła do programu i jak widzi swoja przyszłość w modelingu.

Ola tak mówi o udziale w Top Model: Czas zweryfikuje, która z nas, dziewczyn biorących udział w programie, będzie pracować w tej branży. Ja wygrałam, bo osiągnęłam swój cel – dostałam propozycję pracy jako modelka, a o tym zawsze marzyłam.

Udział w programie zawdzięcza koleżance: Koleżanka mnie namówiła. Zdecydowałam się trzy dni przed castingiem. Chcę pracować w modelingu, bo to najlepszy sposób, by poznać świat, innych ludzi, inne kultury. Nigdy nie zgłosiłam się do agencji, bo mam 172 cm wzrostu, a tam zaczynają przyjmować od 175 cm. Program był więc dla mnie szansą, by spróbować spełnić swoje marzenia.

Ola nie obawia się, że woda sodowa uderzy jej do głowyMoim atutem jest to, że mam 20 lat, a nie 15. Jestem dojrzała, mam dobrze poukładane w głowie, Nie zachłysnęłam się światem show biznesu, nie podnieca mnie „bywanie”. Uważam, że można dobrze funkcjonować w modelingu bez całej tej „celebryckiej” otoczki. Moją największą zaletą jest dystans do samej siebie ...

Trudno odmówić Oli racji. Zwłaszcza w kwestii „dystansu do samej siebie”.

papierska_paulina_kuligowska_aleksandra_piszczałka_anna

papierska_paulina_kuligowska_aleksandra_krupa_joanna

kuligowska_aleksandra

kuligowska_aleksandra

papierska_paulina


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>