www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ola Kisio kupuje wyprawkę dla dziecka… na Bali!

Aleksandra Kisio od lat przyjaźni się z inną aktorką- Magdaleną Górską. Gwiazda serialu „Prosto w serce” jest tak oddana swojej przyjaciółce, że… kupuje wyprawkę dla jej dziecka!

Poznały się kilkanaście lat temu. Dziś Magda Górska i Ola Kisio nie pamiętają szczegółów, ale prawdopodobnie do pierwszego spotkania doszło na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Magda była wtedy na pierwszym roku szkoły teatralnej, Ola jeszcze w liceum. Od tej pory stały się nierozłączne! Obie aktorki podkreślają, że ich przyjaźń scementowały sukcesy i porażki, wzajemna pomoc, a ostatnio… ciąża Magdy.

Dla Oli narodziny dziecka koleżanki to bardzo ważne przeżycie. Tak ważne, że aktorka zrezygnowała z beztroskiego leniuchowania na plaży, byle tylko sprawić swojej koleżance radość ze słodkiego prezentu dla malucha:
– Wraz z narzeczonym Łukaszem wyjechałam w czerwcu na wyspę Bali. Panował wyjątkowy upał, lecz my, zamiast leżeć na plaży, lataliśmy po bazarach i targowiskach- wspomina Ola Kisio na łamach „Olivii”. Czego szukała aktorka?

– Szukałam spodenek „sindbadów” dla dziecka Magdy(…). Biegaliśmy godzinami po mieście, ale „sindbadów” nie znalazłam. Byłam niepocieszona, przecież obiecałam przyjaciółce, że je przywiozę!- żali się uczestniczka „Tańca z gwiazdami”.

Na szczęście jej przyjaciółka nie kryje urazy z powodu niedotrzymanej obietnicy: – To był drobiazg, ale doceniam starania Oli- wyznała Magda Górska znana z serialu „Pierwsza miłość”- Nie musimy obsypywać się prezentami ani urządzać czwartkowych obiadów. Nasza przyjaźń nie polega na przedmiotowej symbolice. Ważne jest zupełnie coś innego!

Ola Kisio liczy po cichu na to, że zostanie matką chrzestną dziecka swojej przyjaciółki. Czy marzenie się spełni?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>