www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ola Ciupa projektuje z WEARLIKE

Znana i lubiana celebrytka znowu zaskakuje swoich fanów rozpoczynając współpracę z firmą odzieżową Wearlike i tworząc własną markę. Wear Like Ola Ciupa to nazwa autorskiej kolekcji celebrytki, w której nie zabrakło stylizacji odzwieciedlających Olę – zmysłowych, eleganckich i klasycznych.

Pomysł stworzenia własnej marki odzieżowej to składowa wielu czynników. Świat mody od zawsze był mi bliski – mówi celebrytka – Inspirują mnie piękne tkaniny, ciekawe formy a przede wszystkim niepowtarzalność. Uwielbiam projektować! Cudownie czuję się w nowej roli, to przede wszystkim niezwykle ciekawe doświadczenie.

Wear Like Ola Ciupa powstała przy współpracy z marką Wearlike. Wear Like a Star, bo tak brzmi pełna nazwa marki – w dosłownym tłumaczeniu „noś się jak gwiazda” lub „ubierz się jak gwiazda” – to młody zespół z wielkimi ambicjami. Marka powstała z myślą o internetowej sprzedaży modowej wybranej grupy gwiazd świata show biznesu, celebrytów i postaci popularnych, którzy wcielą się w rolę projektantów mody i we współpracy z zawodowymi projektantami stworzą unikalne wzory i modele odzieży. Co ich łączy? To, że kochają modę i nie boją się nowych, odważnych projektów. Ich celem jest przedstawienie wizji i postrzegania świata osób znanych i popularnych za pomocą mody, to czego pragną, co czują i co ich odzwierciedla.

Projekt o ogromnym potencjale i olbrzymich szansach na powodzenie, nowatorski i niepowtarzalny nie tylko na skalę kraju, ale też świata. Każdy klient Wearlike będzie mógł poczuć się jak gwiazda – wyjątkowo. Bo czy istnieje ktoś, kto choć raz nie myślał o byciu gwiazdą? Chociaż przez jeden dzień… Wear Like a Star stwarza mu ku temu doskonałą okazję.

Zdjęcia: Tomek Tomkówiak Photography
Stylizacja: Honorata Ruszczyńska
Make-up: Makijażystka Patrycja Sierzputowska
Hair: Patryk Nadolny


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>