www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ojciec Natalii Lesz zaniepokojony jej romansem

Tata, milioner przyleciał do Polski z Nowego Jorku.

Nie wszystkim podoba się ta sytuacja.

Aktor Bartosz Głogowski widywany jest ostatnio na spotkaniach z Natalią Lesz. Sęk w tym, że Głogowski dla Natalii zostawił sześcioletnią córkę i jej matkę, Dominikę Kluźniak. Nie ma dnia, aby polska prasa bulwarowa nie nawiązywała do tego tematu. Sprawa jest tak głośna, że informacje o romansie córki dotarły nawet za Ocean, do Nowego Jorku gdzie mieszka i pracuje tato Natalii, znany milioner Aleksander Lesz. Popularny tabloid donosi, że Lesz czym prędzej przyleciał do Polski i spotkał się z córką oraz jej kochankiem.

„Według informacji Faktu, rozmowa była konkretna, męska i chyba niezbyt przyjemna dla Bartosza. Ojciec chciał wiedzieć, ile jest prawdy w informacjach związanych z jego ukochaną córką. Jak się dowiedzieliśmy, Głogowski dzielnie zniósł serię pytań biznesmena, zapewniając, że traktuje swoją znajomość z Natalią ze śmiertelną powagą. Z kolei ona sama nie do końca wiedziała, co ma powiedzieć tacie. Z jednej strony spędza przecież ze swoim nowym partnerem sporo czasu, ale – jak już pisaliśmy wcześniej – nie zamierza się na razie zbyt mocno angażować w ten związek. Jak twierdzi nasze źródło, z obiadu z ojcem wokalistka wyszła ze łzami w oczach. Podobno Natalię zaczyna przytłaczać cała ta sytuacja i szum wokół niej”

Każdy szuka swojego szczęścia, może tylko czasem puka do nie tych drzwi co trzeba. Ale powiedzcie sami, czy Natalii jest potrzebny akurat taki rozgłos? Już mówi się o skandalu. A co będzie dalej, strach pomyśleć.

natalia-lesz

dominika-kluzniak-bartosz-glogowski

lesz_natalia

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>