www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Odkłada marzenia na później!

Marta Żmuda Trzebiatowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek. Nic dziwnego, że chce wykorzystać swoje pięć minut. Nieważne, jakim kosztem…

Gdy 5 lat temu Marta skończyła szkołę filmową, nie spodziewała się, że zrobi tak oszałamiającą karierę. Wystąpiła w wielu filmach i serialach, próbuje swoich sił nawet w produkcjach zagranicznych! Zdolna aktorka skończyła właśnie zdjęcia do seriali „Stawka większa niż śmierć” i „Komisarz Rozen”. Wydawać by się mogło, że wreszcie znajdzie chwilę, by odpocząć, poświęcić trochę czasu dla narzeczonego, rodziny. Nic z tego!

– W Warszawie będę dopiero w marcu – powiedziała rozchwytywana aktorka w rozmowie dla tygodnika „Świat i ludzie”. Aktorka nie może opuścić Krakowa, gdzie kręcone są zdjęcia do serialu „Julia”, nikt ani nic nie jest w stanie ściągnąć jej do stolicy. Na dalszy plan poszedł także… długo planowany remont mieszkania! Wystrój jej gniazdka miał być utrzymany w stylu nowoczesnym, Marta zamówiła nawet robotników, ale oni… musieli poszukać sobie innej klientki.

– Wszystko wstrzymała. Dobra passa w tym zawodzie nie trwa wiecznie. Więc kiedy los daje szansę, grzechem jest z niej nie skorzystać! – mówi tygodnikowi znajoma aktorki.

Tylko czy zawsze warto pędzić bez tchu?


Wpisz komentarz

  1. 1 kwietnia 2012 17:22

    Nacia:

    Pięknie, świetnie, prześlicznie, cudnie…!!!!!!!!!…

Podobne posty:

/* */?>