www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Odchudzony Maciej Jachowski

Przystojny aktor schudł 12 kilo. Ale na tym nie koniec!

Maciej Jachowski zaskoczył wszystkich swoją metamorfozą – aktor zrzucił aż 12 kilogramów. Skąd wzięła się chęć zmiany? Przecież serialowy Irek z „M jak miłość” nie należał do osób otyłych?

Niestety, kamera dodaje jakieś 5-6 kilo. Pierwszym, a właściwie ostatnim sygnałem, który skłonił mnie do odchudzania było to, że kiedyś mój znajomy reżyser powiedział: „Gdybyś jakieś 6 kilo pojechał w dół, byłoby super” – zwierzał się Jachowski w „Pytaniu na śniadanie”.

Oczywiście opinia znajomego reżysera nie była jedynym powodem, dla którego aktor wziął się za siebie:
Nie mogłem w nocy spać, źle się czułem – mówi. Aktor postanowił więc zgłosić się do dietetyka, który opracował mu plan odchudzania. Okazało się, że Jachowski miał po prostu złe nawyki żywieniowe; często jadał dwa obfite posiłki dziennie, zwykle wieczorową porą.

Wiadomo, że jedzenie to nawyk. On jest albo dobry, albo zły. W moim przypadku najważniejsze było wypracowanie odpowiedniego nawyku, że jem zbilansowane, regularne posiłki. Wycofałem też całkowicie cukier, niczego nie słodzę. Czasem tylko, jak mnie najdzie ochota, to wrzucam pastylkę słodziku do herbatki i… po wszystkim.

Maciej przyznał też, że sama dieta wystarczyła, by zrzucić zbędne kilogramy:
Sport na pewno pomaga, ale ja nie mam czasu żeby go uprawiać. Poza tym, w studiu czy na planie ja cały czas pracuję ciałem, ruszam się – mówi.

Maciej Jachowski zapowiada też, że to nie koniec odchudzania:
Założyłem, że chcę schudnąć, nie zakładałem ile. Udało się schudnąć 12 kilogramów, myślę, że jeszcze będzie o 3 kilo mniej – mówi serialowy Irek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>