www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Oceana zaśpiewa hymn Euro 2012 A kto wykona hymn Polski?

Wielkimi krokami zbliża się Euro.  Wiadomo już, że hymn mistrzostw zaśpiewa Oceana. Może się on jednak okazać… wielką klapą.  Próbujemy też odpowiedzieć na pytanie, kto powinien zaśpiewać hymn Polski.


Niemiecko-amerykańska wokalistka Oceana zaśpiewa „Endiess Summer”. Utwór ma w internecie tyle samo zwolenników, co przeciwników. Subiektywnie można stwierdzić, że kompozycja jest monotonna, mało melodyjna i nie wpada w ucho. Będzie klapa? Wszystko na to wskazuje. Pojawią się też hymny sponsorów. Coca-Cola zamówiła piosenkę „Let’s Get Crazy” u amerykańskiej grupy Gogol Bordello, na którego czele stoi obywatel Ukrainy. Utwór został utrzymany w klimatach country.

Niestety, „nasze” mistrzostwa prawdopodobnie nie będą obfitować w hity. Hymny Euro 2012 nie dorównają takim przebojom jak „Waka Waka” Shakiry czy „Wavin Flag” K’naana z mistrzostw świata 2010 w RPA albo „Can You Hear Me” Enrique Iglesiasa z ostatnich mistrzostw europy w 2008.

Największą tajemnicą jest jednak to, kto zaśpiewa hymn Polski. Według sondaży, Polacy chcieliby żeby wykonała go Maryla Rodowicz. Kto jeszcze mógłby zaśpiewać? Proponujemy kandydaturę Grzegorza Markowskiego (Perfekt), Grzegorza Cugowskiego (Budka Suflera), Sebastiana Karpiel-Bułecki (Zakopower) i Krzysztofa Krawczyka. A jakie są Wasze typy?


Wpisz komentarz

 1. 12 maja 2012 15:26

  kibic:

  a może zaśpiewają go kibice tak jak tutaj
  youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TSpEBBwkpPc

 2. 6 czerwca 2012 15:27

  Anonim:

  Niech zaspiewa Marian Chudzinski ;-)!!!!!!!!!!!!

 3. 6 czerwca 2012 15:27

  Anonim:

  Niech zaspiewa Marcin Chudzinski !!!!!!!!!!!!!!!!

Podobne posty:

/* */?>