www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Oburzona Węgrowska: Co to kogo obchodzi!?

Cena popularności bywa wysoka.

Pytane w przedszkolu dziewczynki o to, kim chciałyby zostać w przyszłości często odpowiadają, że chcą być gwiazdą. Dlaczego? Sława, podziw, piękne stroje, ciekawe życie i … pieniądze. Któż nie chciał by być sławny i bogaty? Dorośli też mają takie marzenia. Jednak cena popularności niekiedy bywa bardzo wysoka. W parze z podziwem idzie krytyka, w parze z dobrą sławą, na którą trzeba niekiedy ciężko zapracować, idzie ta zła, o którą bardzo łatwo.

Ostatnio pojawiały się niepochlebne publikacje na temat Iwony Węgrowskiej, – przypominamy, wiele portali ogłaszało sondy, w których internauci wybierali najbardziej pokrzywdzoną przez zabiegi upiększające gwiazdę, w przypadku Iwony Węgrowskiej chodziło o olbrzymich rozmiarów piersi i … usta. Znajomi piosenkarki w rozmowach z prasą kolorową otwierali ze zdziwienia oczy, bo nie poznawali swojej koleżanki, tak się zmieniła.

Teraz, jakby w odpowiedzi na dyskusje związaną z wyglądem Iwony Węgrowskiej, gwiazdka postanowiła wyrazić swoje zdanie na ten temat i przyznać się do czegoś …

Wszystko, co zrobię, jest krytykowane. Moje stroje, moje usta, moje włosy. Co to kogo obchodzi! Ta cała krytyka tak mnie stresuję, że przez ostatnie tygodnie nic tylko wymiotowałam. Wpadłam w taką depresję, że nawet myślałam o rezygnacji z kariery. A przecież śpiewanie to całe moje życie. Ja to kocham, więc to by była najgorsza decyzja, jaką mogłabym podjąć…

Na szczęście te złe chwile Iwona ma już za sobą. Mimo, że schudła całe 5 kilogramów i przez miesiąc nie wychodziła z łóżka, teraz musi tryskać energią by promować swoją nową płytę, która, jak dowiadujemy się z tabloidu, ukaże się w sprzedaży już 18 października, czyli dokładnie za dwa tygodnie.

WEGROWSKA_IWONA

WEGROWSKA_IWONA

wegrowska_iwona

W?growska_Iwona

W?growska_Iwona

WEGROWSKA_IWONA

W?growska_Iwona

Węgrowska_Iwona


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>