www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

O swojej byłej mówi „pani”!

Czym różni się prawdziwy mężczyzna od chłopaka? Dojrzały facet potrafi rozstać się z klasą ze swoją partnerką. Bartkowi Głogowskiemu tej klasy zabrakło…

Dominika Kluźniak i Bartek Głogowski uważani byli za dobrze dobraną parę. Ich związek scementowało pojawienie się na świecie córeczki, Julii. Niestety, aktor wkrótce potem poznał na planie „Plebanii” Natalię Lesz i… porzucił swoją rodzinę.

– Świat jej się zawalił, a serce pękało z bólu, gdy zdezorientowana córka Julia pytała, gdzie jest tata – zwierza się „Na żywo” znajoma Dominiki. – Choć Bartek i Dominika nie byli małżeństwem, ona nazywała go swoim mężem. W tym związku to ona kochała mocniej. A Bartek tego nie doceniał.

Romans, choć gorący, trwał krótko i kilka miesięcy później Natalia twierdziła, że jest singielką. Przyjaciele Dominiki Kluźniak mocno się jednak przeliczyli, myśląc, że skruszony Bartek wróci na łono rodziny. Co więcej, aktor o matce swojego dziecka wyraża się dziś tak, jakby to ona narozrabiała a on nie chce mieć z nią nic wspólnego!

– Mój związek z panią Kluźniak zakończył się definitywnie rok temu – powiedział „Na żywo” Bartosz. – Ponadto osoba, z którą się spotykam mogłaby poczuć się urażona czytając, że zamierzam wrócić do jej konkurentki.

Dziwnym trafem Bartek Głogowski nie pomyślał, że swoimi słowami dotknął nie tylko „panią Kluźniak”, ale jeszcze małą Julię. Ale jak widać klasa i dobre wychowanie nie zawsze idą w parze z sukcesem…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>