www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

O kim mówi Kożuchowska?

Od 15 lat, kiedy skończyła warszawską Szkołę Teatralną, Małgorzata Kożuchowska nieustannie gra.

Zamiast jednak cieszyć się ciepłą posadką w ulubionym serialu Polaków, wybrała inną drogę. Dopiero dziś mówi dlaczego: bo czuła, że ktoś ograniczał jej wolność…

Gdy aktorka zrezygnowała z roli Hanki Mostowiak w „M jak miłość„, posypały się na nią gromy! Dziś gwiazda nie żałuje tej decyzji, bo przyznaje, że musiała… bronić swojej wolności!

– Któregoś dnia obudziłam się i pomyślałam „Już wystarczy”. Poczułam ulgę, a że nie każdemu się to spodobało, trudno.– zwierza się gwiazda na łamach „Pani”. Małgorzata Kożuchowska jasno daje do zrozumienia, komu „zawdzięcza” opuszczenie obsady „M jak miłość”:
Istnieją ludzie, którzy osiągnęli sukces i tak uwierzyli w swoją moc sprawczą, że uważają cię za swoją własność. Są przekonani, że cię stworzyli, „programują cię”, żebyś myślała, że bez nich nie dasz sobie rady. To wbrew wszelkim zasadom. Już nie mówię, że wobec aktora, artysty, ale wobec człowieka. Nikt nie ma prawa decydować o losach drugiej osoby. Ani producent, ani reżyser, ani nikt inny.- opowiada wzburzona aktorka. – Absolutnie się temu sprzeciwiam. To są moje decyzje i moje życie.

Dziś Małgorzata Kożuchowska cieszy się, że nie musi pracować pod presją. Jednak Ilona Łepkowska też nie narzeka- dzięki „zlikwidowaniu” Hanki w serialu szykują się spore zmiany, które według producentki przyciągną przed telewizory nowych widzów!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>