www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

O czym marzy Beata Kozidrak?

Wokalistka Bajmu ma wszystko: sukces, sławę, miłość i pieniądze. Mimo to musi jeszcze poczekać z realizacją swojego wielkiego marzenia…

Popularność Bajmu nie przemija mimo grania od ponad trzydziestu lat! O bogactwie liderki zespołu krążą nawet w środowisku artystycznym legendy… Mimo to mąż Beaty Kozidrak twierdzi, że wokalistka wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze tylko na potrzebne rzeczy.

– Osiągnęliśmy sukces, ale ani sława, ani pieniądze nas nie zmieniły – mówi Andrzej Pietras w wywiadzie dla „Pani”. – W brukowcach piszą: ” Mają samolot, luksusowe samochody”. Co w tym dziwnego? Przecież są potrzebne do szybkiego przemieszczania się na koncerty. Nie trwonimy pieniędzy, umiemy je docenić.

Podobnego zdania jest Beata Kozidrak. Wokalistka jednak ma jedno wielkie marzenie, którego na razie nie może zrealizować. I to wcale nie dlatego, że do jego spełnienia potrzebna jest góra pieniędzy.

– Mamy jeszcze jedno marzenie – popłynąć w rejs dookoła świata – opowiada Beata. – Potrzebujemy jednak na to ze trzech miesięcy. A tu przed nami matura Agaty, nowa płyta, no i Andrzej na pewno coś nowego wymyśli… – wzdycha wokalistka.

Kto z nas nie chciałby mieć takich problemów…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>