www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

O co Kinga Rusin prosi swoich fanów?

Choć trudno w to uwierzyć, niebawem minie 20 lat odkąd Kina Rusin gości na szklanym ekranie. Czy dziennikarka szykuje jubileusz?

Jak ten czas leci! Kinga Rusin czuje się coraz młodziej, a jednak już niebawem będzie świętować 20- lecie pracy dziennikarskiej! Prezenterce już dziś zebrało się na wspomnienia.

– Miałam szczęście, że przygodę z dziennikarstwem i telewizją mogłam zacząć w tamtych czasach. Następowała wymiana kadr – dla młodych, nawet tych bez jakiegokolwiek doświadczenia drzwi stały otworem. Dziś jest inaczej – ocenia Kinga Rusin w wywiadzie dla magazynu „Flesz”. – Nie jest powiedziane, że wylądowałabym w miejscu, w którym jestem teraz. Wykształcenie to nie wszystko.

Na szczęście dziennikarka ma swoje wierne grono fanów i to właśnie dla nich ma wyjątkową propozycję:
– Marzy mi się zebranie wszystkich materiałów, jakie do tej pory zrobiłam. Może to 20-lecie byłoby dobrą okazją? – zastanawia się Kinga Rusin. – Ostatnio ktoś wrzucił na You Tube filmik o moich początkach w telewizji. Był tam fragment tzw. studia spikerskiego. Bardzo się wzruszyłam. Może powinnam ogłosić taki konkurs: nagroda dla tych, którzy mogą przesłać mi moje stare nagrania!

Niestety, nie wiadomo, jaka to nagroda. „Talon na balon” czy coś naprawdę porządnego?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>