www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowy żeński zespół na polskim rynku muzycznym!

Na polskim rynku muzycznym brakuje żeńskich bandów. Teraz się to zmieni, bo wkraczają Zouzy – pięć dziewczyn stylizowanych na hipiski. Ruszają na podbój rynku swoim przebojem „Skrzydła”. Zadebiutują na antenach Eska i RMF FM, a za chwilę zobaczymy je na kanapach DDTVN i „Pytania na śniadanie”. Ciekawostką jest fakt, że karierą zespołu zajęła się wytwórnia muzyczna, która wypromowała m.in.: zespół Feel, Sylwię Grzeszczak, Natalię Szroeder, Sound’n’Grace.

ZOUZY to cztery fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu „Roar” podbiła serca widzów VI edycji The Voice of Poland.

Inspiracją dla zespołu były stylowe lata 70. oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. ZOUZY to wrażliwość, radość i siła kobiet.

W skład zespołu wchodzą:

1. Sabina (wokal)- multiinstrumentalistka (fortepian, skrzypce, altówka, gitara) i wokalistka, finalistka VI edycji The Vice of Poland. Ukończyła studia na kierunku Wokalistyka Jazzowa w Gdańsku.

2. Marlena (bas) – na gitarze basowej gra od 10 roku życia, szkoliła się u najlepszych muzyków w Polsce na wielu warsztatach muzycznych. Miłośniczka sportu, ukończyła AWF. Obecnie pracuje w ZUSie.

3. Maja (piano) – edukacje muzyczną zaczęła od najmłodszych lat. Ukończyła uniwersytet muzyczny Fryderyka Chopina na wydziale rytmiki i tańca. Obecnie pracuje jako nauczyciel kształcenia słuchu i rytmiki w szkole muzycznej.

4. Karolina (perkusja) – przygodę z perkusją zaczęła w wieku 9 lat pobierając indywidualne lekcje gry. Jej pierwszym występem był solowy udział w programie Mam Talent w 2009 roku. Brała udział w wielu konkursach i festiwalach perkusyjnych w Polsce i na świecie zdobywając liczne nagrody. Studentka prawa.

5. Maja (gitara) – ukończyła studia Muzyczne na kierunku Jazz w Gdańsku. Obecnie sama uczy gitary w szkole muzycznej. Szkoliła się na warsztatach muzycznych u najlepszych.

Singiel „Skrzydła” rozbrzmi w radiach już 11 maja, a za produkcję odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych  TABB. Tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

„Skrzydła” to piosenka mówiąca o tym aby się nie poddawać, walczyć o swoje.

Utwór mówi także o tym, że czasami musimy się zbuntować, postawić na swoim aby coś osiągnąć i nie ograniczać się. Zmianę zawsze zaczynamy od siebie, a zobaczyć ją możemy z perspektywy czasu. Jednak gdy raz pozwolimy, by nas porwała jak fala, wtedy już zawsze będzie naszą inspiracją i gwarancją rozwoju.

Posłuchajcie sami:

 

zouzy_band_02

zouzy_band_03

zouzy_band_04

zouzy_band_05

zouzy_band_06

zouzy_band_07

zouzy_band_08


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>