www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowy teledysk Natural Dread Killaz

Wrocławski zespół Natural Dread Killaz skończył właśnie realizację teledysku do najnowszego singla „Muzyki, Światy, Piękny”.

Pochodzi on, z wydanej jesienią ubiegłego roku, płyty „Ile lat” i najbardziej ze wszystkich utworów z tego krążka emanuje pozytywnymi emocjami i energią wiosennego słońca. Muzyka NDKów bowiem, zgodnie z tym co śpiewają, przede wszystkim pokazuje piękno świata.

Natural Dread Killaz – pochodzącą z Wrocławia formację reggae, zna zapewne każdy polski fan muzyki reggae. Założyli ją przeszło 6 lat temu bracia Mesajah i paXon, pełniący w zespole role nawijaczy i producentów. Muzycy z respektem i dojrzałością podchodzą do jamajskich tradycji gatunku, a jednocześnie pozostają otwarci na nowe wpływy. Słyną też z niebywale żywiołowych i energetycznych występów.

Z początkiem czerwca muzycy spotkali się na planie kolejnego teledysku, tym razem do utworu „Muzyki, Światy, Piękny”. – Większość zdjęć zrealizowaliśmy tradycyjnie już we Wrocławiu, w przeciągu kilku bardzo słonecznych majowych dni. Atmosfera na planie była wyjątkowo pozytywna i gorąca, co widać dokładnie w efekcie końcowym. Takie też było nasze założenie, chcieliśmy po prostu pokazać piękno otaczającego nas świata – opowiada Mesajah, frontman zespołu. Ponadto, w teledysku znajdują się fragmenty materiałów zarejestrowanych podczas jednego z plenerowych koncertów NDK w Warszawie w maju tego roku.

Sam utwór, którego tytuł to słowny żart powstały spontanicznie podczas sesji nagraniowej, jest jednym z bardziej optymistycznych i pogodnych utworów w repertuarze Natural Dread Killaz. Jest też pewnego rodzaju hymnem wychwalającym styl życia i muzykę reggae. – Tekst odzwierciedla nasza emocjonalną więź z reggae i ideami, które leżą u jej podstaw. Śpiewamy także o naszym bezgranicznym poświęceniu w tworzeniu pozytywnych dźwięków reggae – wyjaśnia Mesajah.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>