www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowy teledysk Lopez „jest zdzirowaty”? [video]

Latynoska gwiazda Jennifer Lopez nagrała kolejną piosenkę z Pitbullem w duecie. Powstał też do niej teledysk. I to właśnie on wywołał najwięcej kontrowersji wśród amerykańskich konserwatystów.


Teledysk do piosenki „Dance Again” nie spodobał się przedstawicielom Instytutu Kultury i Mediów, który jest powiązany z prawicowymi politykami i działaczami, czyli tamtejszym PiSem… Rojuszył ich też fakt, że teledysk został wyemitowany w amerykańskim „Idolu”.

„Nawet rodzinne programy nie są już bezpieczne, gdy trafią w ręce Hollywood. Nowy teledysk Jennifer Lopez jest zdzirowaty i pokazuje, jak bardzo jest zdesperowana, by utrzymać się na powierzchni, choć jej sława przemija” – napisała Dan Gainor, rzeczniczka instytutu. „Klip zawiera scenę z ogromną orgią. Tak wyuzdane teledyski nie powinny być oglądane przez żadne dzieci, również bliźniaki Jennifer” – podkreśla Gainor.

Momentami teledysk faktycznie jest pikantny, ale z drugiej strony, dziś większość teledysków prezentuje nagość… Wcześniej amerykańscy przedstawiciele prawicy skrytykowali też Britney Spears i Christinę Aguilerę.

Przypominamy o trwającym konkursie w portalu Topstars.pl! Na odpowiedzi czekamy do 22 kwietnia 2012

Tommy


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>