www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowy teledysk Honoraty Skarbek

Po doskonale przyjętym klipie i utworze, który stał się jednym z największych przebojów Honoraty Skarbek – „Nie Powiem Jak”, artystka nie zwalnia tempa i szykuje kolejny singiel z jej drugiego albumu – „Milion”. Wybór padł na „Insomnia”, który jednak w wersji singlowej (i tej, do której powstał teledysk) został nagrany i wyprodukowany od początku, aby efekt końcowy okazał się dla słuchacza możliwie najlepszy. Piosenka powstała we współpracy z niemieckim producentem Johanesem Burmanem, który był odpowiedzialny m.in. za piosenkę „LALALOVE” na drugiej płycie Honey pt. „Milion”.

 

Podobnie, jak w przypadku jej poprzedniego hitu, artystka postanowiła od razu nakręcić klip, za którego scenariusz, scenografię i stylizacje odpowiada ona sama. Praca nad teledyskiem trwała ponad 30 godzin, a sama artystka zapewnia, iż efekty będą zupełnie inne niż podczas jej 3-letniego dorobku. Teledysk i piosenka mają na celu służyć dobrej zabawie i niesieniu pozytywnych emocji i energii. Wokalistka tym razem postawiła na statyczne ujęcia i efektowne slow motion. Swoje pomysły skomentowała na swoim blogu www.honorata-skarbek.com:

„Pierwszy raz od 2 lat współpracowałam z inną ekipą, niż ta, która była odpowiedzialna za moje 3 ostatnie teledyski. Ciężko jest mi komukolwiek zaufać w kwestii estetyki, którą chce uzyskać w swoich projektach, ale tym razem zaryzykowałam. Urzekło mnie kilka projektów ekipy, z którą zdecydowałam się współpracować, także z wielkim zniecierpliwieniem i stresem czekam na wstępny montaż. Na szczęście miałam możliwość kontrolowania wszystkiego i bardzo się cieszę, że nikt nie szarpał mnie za włosy za rządzenie się wszystkim, czym się dało, ale kiedy w grę wchodzi moja praca, wizerunek i przekaz, który chce uzyskać, nie przebieram w środkach. Na planie pełniłam wszystkie z możliwych funkcji: modelka, piosenkarka, stylistka, scenarzysta, reżyser, operator kamery, scenograf itp. Jestem totalnie nakręcona jak zaczynam jakiś projekt i wszyscy patrzyli się na mnie z szeroko otwartymi oczami, że angażuję się w każdy najmniejszy szczegół.”

Efekt końcowy będziemy mieli okazję ocenić już pod koniec sierpnia, aby piosenka i teledysk jeszcze na długo przypominały nam o wakacyjnych wspomnieniach.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>