www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowy Girls Band!

RIHANNA, TIMBELAND, MADONNA – To ich płyty masterował Chris Gehringer ze Sterling Sound Studio w Nowym Jorku. Teraz wziął na warsztat PIN-UP GIRLS – cztery piekielnie utalentowane Polki!

JULIA, PAULINA, KASIA, KLAUDIA. Przedstawiamy PIN-UP GIRLS. Porywające, elektryzujące, seksowne, niesamowite! Piękne, funkowe, popowe, jazzowe, dance’owe!

Julia: Od niedawna pełnoletnia. Od dawna samodzielna. Śpiewa, pisze teksty, chodzi do szkoły, przygotowuje się do matury, występuje w Teatrze Roma, dwie godziny dziennie tańczy… Uff! Jej doba jest chyba zdecydowanie dłuższa od naszej…

Kasia: Studentka fotografii na Uniwersytecie Warszawskim. Ma, jak mówi, już 20 lat, więc wie, co chce w życiu osiągnąć. Śpiewa tak, jak fotografuje – z pasją i emocjami. A taniec to jej nowe wyzwanie.

Paulina: Muzyka jest w niej. Jej ciało „słyszy” rytmy, ruchy, gesty. Od małego. Zaczęła tańczyć 14 lat temu.Teraz ma niewiele ponad 18. Koledzy tancerze patrzą na nią z podziwem i zazdrością.

Klaudia: Bez tańca nie ma życia.Bez pasji, bez wielogodzinnych wyczerpujących treningów świat jest bez sensu. Dla 20-letniej Klaudii taniec był czymś zakazanym – dwa lata leczyła się po poważnej kontuzji. Teraz znów, na szczęście, stał się codziennością.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>