www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowy boysband podbije Polskę?

W Polsce został stworzony nowy boysband The Biscuit.  Młodzi chłopcy wyłonieni przez agencję, mają nadzieję na wielką karierę i fanki. Wkrótce rozpoczną pierwsze koncerty gdy tylko chłopcy… zdadzą maturę


„Pomysł na reaktywację mody na boysband w naszym kraju zrodził się w naszych głowach stosunkowo dawno i początkowo podchodziliśmy do tego z lekkim sceptyzmem. Mimo wszystko podjęliśmy ryzyko. Chcąc sprawdzić zainteresowanie wśród wokalistów tego rodzaju formacją zorganizowałyśmy pierwszy casting na popularnym w sieci portalu muzycznym” – opowiadają Karolina Werstler i Aleksandra Dryk z Agencji Two4Stars.

Przy wyborze twórcy zespołu kierowali się  nie tylko barwą głosu, techniką śpiewania ale także zwracali szczególną uwagę na osobowość. Uznali, że każdy z 5 wybranych chłopaków musi prezentować zupełnie co innego aby stworzyć coś co przyciągnie uwagę rzeszy społeczeństwa.

Do zespołu z pierwszego castingu trafił Zbigniew Jankowski z Radomska (8 lipiec 1991), Bartek Załustowicz z Poznania (18 września 1993), Mateusz Puton z Lipska k.Radomia (31 lipca 1993), Jędrzej Urbański z Chełmży k.Torunia (22 września 1993) i Brajan Wiśniewski z Babiaka k.Konina (1993). Każdy z chłopaków wcześniej miał styczność z nauką śpiewu, chociażby w chórach, zespołach muzycznych śpiewając przy szkołach, w których się uczyli. Czwórka z nich, prócz Zbyszka jest tuż przed egzaminem maturalnym.

„Chcemy by każdy z maturzystów miał szansę przede wszystkim skupić się póki co na nauce i zdaniu matury, tak by od połowy maja móc ruszyć pełną parą. Dla chłopaków zaplanowaliśmy 3 występy w przeciągu niecałego miesiąca, tak by mieli szansę zgrać się nie tylko w trakcie prób, ale i na koncertach” – relacjonują Werstler i  Dryk.

Póki co na pewno termin potwierdzony to 17 czerwca w Bogatyni. Zespół zagra tam na zakończenie III Festiwalu Kobiet. Czekamy na potwierdzenie dat przez od organizatorów z Gydni oraz Lubsku k.Zielonej Góry (woj.lubuskie). 30 kwietnia jeszcze tuż przed maturami chłopcy przyjadą do Poznania, gdzie będą mieli okazję przećwiczyć ze sobą część repertuaru do czerwcowego koncertu w Bogatyni. A także nagramy krótki materiał promocyjny chłopaków, w którym słuchacze będą mogli zobaczyć całą piątkę razem w wykonaniu zapomnianego hitu sprzed lat (ma to być niespodzianka). Trwają negocjacje z kompozytorem, który miałby stworzyć dla boysbandu nowe przeboje.

Agencja nie chce stworzyć repliki dawnego zespołu dla nastolatek Just5. „Nie chcemy by był kopią Just5 – jedyne w czym będzie ewentualnie przypominał to liczbą osób w zespole” – twierdzi Karolina Werstler. „Chłopakom z just5 narzucony był konkretny styl, my nikomu niczego narzucać nie będziemy. To co będą chłopaki tworzyć ma być autentyczne i odzwierciedlać ich osobowości, co pozwoli złożyć jedną całość. Mam nadzieję, że zaczną zdobywać grono wiernych fanek tudzież fanów”.

 

 


Wpisz komentarz

 1. 19 kwietnia 2012 10:56

  meg:

  Pieknie spiewacie – chce was uslyszec wszytskich razem bedzie jeszcze to piekniejsze z pewnoscia.Pozdrawiam was

  Meg fanka

 2. 20 kwietnia 2012 13:27

  marta:

  i mój braciszek tam jest:) dziewczyny, możecie mi pozazdrościć 🙂

Podobne posty:

/* */?>