www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowi bohaterowie w „Pierwszej miłości”

We wrześniu widzowie serialu „Pierwsza miłość” (ATM Grupa SA) będą mogli śledzić historie z udziałem nowych bohaterów.

Dwóch przystojniaków pojawi się w życiu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Najpierw pozna nauczyciela tańca – Adama. W tej roli Marcin Krajewski, niezwykle uzdolniony tancerz znany z roli Mirona w serialu „Tancerze”. Tańczył na międzynarodowych galach gwiazd baletu m.in. w Paryżu i Nowym Jorku. Ma na koncie wiele nagród i wyróżnień w kraju i zagranicą, m.in.: Złoty Medal na Ogólnopolskim Konkursie Baletowym w Gdańsku (1999 r.), Stypendium Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie dla Najlepszego Dyplomanta (1999r.), Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Baletowym w Austrii (2000 r.), nagroda specjalna jury za interpretację ufundowana przez Operę Paryską na Międzynarodowym Konkursie Baletowym w Paryżu (2000r. ).

Jednak w życiu Kingi pojawi się też drugi mężczyzna – Robert, dawny kolega z podstawówki. W tej roli – Marek Kaliszuk, aktor teatralny, musicalowy i filmowy oraz tenor. Jako aktor-śpiewak w Teatrze Muzycznym w Gdyni zagrał w ponad dwudziestu spektaklach. Jego najważniejsze role na tej scenie to: tytułowa rola w „Pinokiu”, Steven w musicalu „Dracula”, Szymon Zelota w „Jesus Christ Superstar”, główna rola Rena McCormacka w gdyńskiej premierze „Footloose”, a ostatnio Lumiere – Pan Świecznik w musicalu „Piękna i Bestia” oraz Fiedka w „Skrzypku na dachu” w reżyserii Jerzego Gruzy. Na dużym ekranie zadebiutował jesienią 2010 roku, w komedii romantycznej „Milczenie jest złotem”. Zagrał także w kilku serialach.

Nowa postać zagości też w domu Śmiałków w Wadlewie. Zupełnie niespodziewanie pojawi się u nich chłopak, który będzie miał kłopoty z pamięcią. Całe Wadlewo będzie spekulować na jego temat. Mieszkańcy będą nawet podejrzewać, że może być przestępcą. Nazwą go Kamilem choć w rzeczywistości nazywa się Janusz Zawada i choruje na schizofrenię. Bohatera, z którym zaprzyjaźni się Emilka (Anna Ilczuk) – zagra Maciej Małysa. Wystąpił wcześniej w filmie „Prawo ojca” oraz kilku serialach.

Nowa bohaterka Daga pojawi się też w otoczeniu Sabiny (Urszula Dębska). W postać Dagi wcieli się Anna Szymańczyk, znana z serialu „Przystań”. Sabina zapragnie rozkręcić własny biznes, otworzy dom mody. Nie zauważy, że poprzedni właściciel, w umowie zastrzegł, że przejmie go wraz z jego projektantką i krawcową Dagą. Stąd na początku między dziewczynami będzie iskrzyć. Wszystkie nowe postacie, a także nowe wątki, na antenie Polsatu, po wakacjach.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>