www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowe auto Mai Włoszczowskiej

Czym może jeździć tak delikatna, a jednocześnie silna kobieta jak Maja Włoszczowska?

Śnieżnobiałe auto marki Mercedes-Benz z tęczą przy progach to jej nowy nabytek. Mistrzyni świata w kolarstwie górskim właśnie odebrała je z salonu dealera Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Model GLK 220 CDI 4 MATIC to samochód z charakterem, dla którego, podobnie jak dla Mai, żadna trasa nie jest zbyt trudna!

– Bez względu na to, czy poruszam się rowerem czy samochodem, stawiam na bezpieczeństwo swoje i innych osób na drodze – zaznacza Maja Włoszczowska i przyznaje, że ma słabość do aut z klasą, szczególnie tych niezawodnych, komfortowych i bezpiecznych. Do tej pory Maja jeździła srebrnym Mercedesem Klasy B, nowy nabytek to trochę większa maszyna – GLK 220 CDI 4 MATIC to auto z napędem na cztery koła, mocą 170 koni mechanicznych i pojemnością 2 143 cm³. Auto jest białe, przy progach ma akcent mistrzowski – tęczę. Każdy zawodnik, który zdobywa tytuł Mistrza Świata otrzymuje tęczową koszulkę, którą ma prawo zakładać przez następny rok. Wrocławski dealer Mirosław Wróbel Sp. z o.o. zadbał, aby tęcza znalazła się także na samochodzie.

Auta użycza Mai wrocławski dealer Mirosław Wróbel Sp. z o.o., który znany jest ze wspierania sportowych talentów i przedsięwzięć. Mistrzyni współpracuje z Firmą od roku 2009, model GLK, podobnie jak poprzedni – Mercedesa Klasy B, Maja otrzymała na rok, ciekawe, jaki będzie ten następny Mercedes…?

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>