www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowa wokalistka konkurencją dla Dody? – wideo

Każdy z nas doskonale wie, że Doda jest artystą bardzo prowokacyjną, ale jedno trzeba jej przyznać dobrze potrafi siebie reprezentować i posiada wiele osiągnięć.

Nie raz było tak, że mówiliśmy „nie lubię DODY” a śpiewaliśmy jej piosenki. Jak to bywa wiele dziewczyn czy też chłopaków wykonuje covery znanych artystów.

Jedną z takich osób jest KarolaJ z Łodzi, młoda i utalentowana wokalistka zamieściła ciekawą i bardzo emocjonalną interpretację utworu „Nie zawiedź mnie” z repertuaru zespołu Virgin, w którym wokalistką była Doda.

Dodatkowo wokalistka napisała coś interesującego pod Coverem: „Przed Wami cover utworu zespołu Virgin pt. „Nie zawiedź mnie”. Wykonanie tego utworu ma dla mnie osobiste znaczenie. Nie powiem, nie było łatwo, ale włożyłam w to serce i emocje, które odczuwałam podczas nagrania. Sprawiły one, że poczułam się bardzo związana z tekstem tego utworu, gdyż w pewnym sensie opisuje niektóre chwile w moim życiu, podjęte decyzje te złe i te dobre. Tekst nie opisuje tylko miłości, przyjaźni, on opisuje całe życie i trudności, z którymi staramy się uporać każdego dnia.
Z tego też powodu, chciałabym Wam bardzo podziękować za wsparcie, które dajecie mi na codzień, za tą całą motywację, za szczerą opinię i słowa otuchy.
Dziękuję za to, że jesteście…
Pozdrawiam, KarolaJ”

źródło: www.youtube.com/KarolaJtv


Wpisz komentarz

 1. 6 września 2012 08:27

  aaaaaaaa:

  Żadnej piosenki Dody ani tej nie odsłuchałem do końca, nudne, wtórne jakieś nijakie.

 2. 6 września 2012 18:53

  misia:

  Niesamowita jest ta dziewczyna. Aż muszę pościągać jej autorskie utwory na telefon:)

 3. 7 września 2012 19:38

  pogromczyni piejących lasek :P:

  Co to jest nawet Mandaryna tak nie pieje…
  I uważam że nie ma co obrażać tu Dody że to coś jest dla niej konkurencją ;D

Podobne posty:

/* */?>