www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowa telewizja warszawska rusza

Od 12 września ruszy emisja na żywo projektu „Dobry Wieczór Warszawo”. Będzie to pierwsza tego typu telewizja kolacyjna w Polsce przypominająca formatem znane nam wszystkim telewizje śniadaniowe. Głównymi prowadzącymi program będą: Michał Milowicz, Małgorzata Lewińska, Eliza Gwiazda czy Katarzyna Bernaś. Aby podkreślić rangę projektu, na wielkim otwarciu studia i prezentacji programu „Dobry wieczór Warszawo” pojawiły się takie osobistości jak: Ryszard Rembiszewski, Piotr Nowak lider zespołu Mix Dance, Winicjusz Rzymyszkiewicz, Ewelina Ruckgaber, Krzysztof Sadecki czy Björn Svenson.

Daniel Wrocławek – właściciel Telewizji Warszawa wskazuje na oryginalność projektu.

Jesteśmy innym programem niż „Dzień Dobry TVN”, bo my nadajemy wieczorami, a nie w dzień. Chcemy by gwiazdą naszego programu była przysłowiowa pani Zosia, która jest znana na osiedlu ze swoich pierogów. Chcemy mowić o Warszawie, chcemy, żeby były gwiazdy ale nie nastawimy się na to – zdradzał przed kamerami „Przeambitnych” Daniel Wrocławek.

Dla każdego znajdzie się coś dobrego! To nie będzie kopia tego, co już powstało tylko zupełnie nowy ekscytujący projekt, który powinien trafić zarówno do młodego, szukającego sensacji odbiorcy, jak i nieco starszych mieszkańców Warszawy. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym tematy związane z życiem stolicy nie są obce. Uwierzcie mi, że każdy z Was znajdzie tu dla siebie coś pociągającego! – zakończyła Eliza Gwiazda.

Z tego, co udało mi się dowiedzieć, projekt został podzielony na działy: ogólny, dział mody, dział beauty, dział motoryzacyjny oraz dział artystyczny. Sądzę jednak, że największe emocje wzbudzać będzie loża szyderców – opowiadał obecny na wielkim otwarciu Telewizji Warszawa dziennikarz, Winicjusz Rzymyszkiewicz.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

  1. 4 września 2016 23:32

    Paweł:

    Gratuluję stacji, ze wyłowiła takie perełki z rynku! Dziennikarzy z taką pasją to już nie ma!

Podobne posty:

/* */?>