www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowa płyta Edyty Górniak w sklepach już na walentynki

Piosenkarka długo zwlekała z jej ukończeniem. Poprzez muzykę Edyta opowie nam o miłości. Jej utwory mają być bardzo nastrojowe.


„Pracę nad tą płytą rozpoczęłam odszukaniem ludzi, którzy ubraliby momenty życia w dźwięki i słowa najwłaściwsze. Szukałam melodii i treści, które pomieściłyby wiele płaszczyzn. Kiedy zamknęłam Album, szukałam słów ostatnich. W jaki sposób zatytułować płytę tak, aby tytuł ukrywał w sobie różne warstwy rozumienia i odczuwania, w zależności od tego, na jakim etapie życia ta płyta kogoś odnajdzie. Myślałam, że będę potrzebowała kilku słów. Odnalazłam jedno. Kochani, na miesiąc przed premierą Albumu, na który tak wytrwale czekacie, na który czekałam również ja, przekazuję Wam jego tytuł. 14 Lutego, 2012 – „MY”” – wyznała artystka w rozmowie z „Super Expressem”.

Edyta ma nadzieję, że obecny rok będzie bardzo udany nie tylko dla niej. „Będzie przełomowy. Obudzi ludzi i uświadomi im ważne kwestie i ważne rzeczy, które do tej pory były skrywane, odnośnie zależności polityki i biznesu na świecie. To będzie rok przebudzenia. Jeżeli ktoś miał czyste intencje i patrzył sercem, to się nie zgubi, a jeżeli ktoś miał ukryte intencje, to ten rok go obnaży” – prorokuje Górniak.

Czy jej płyta okaże się strzałem w dziesiątkę? Miejmy nadzieję, talent Edyty niezaprzeczalnie marnuje się. Może dzięki nowym utworom wróci ona do łask słuchaczy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>