www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowa płyta Alicji Janosz już w sklepach

Od kilku dni na sklepowych półkach można znaleźć zapowiadany od dawna nowy, solowy album Alicji Janosz.

„Vintage” to druga płyta w dorobku wokalistki, rozbrzmiewająca utworami bluesa, jazzu i soulu. Można zatem samemu sprawdzić jak po ponad 9 latach, które minęły od zwycięstwa Alicji w Idolu, zmieniła się i dojrzała tworzona przez nią muzyka!

Wydanie albumu „Vintage” Alicji Janosz poprzedziły dwa single i teledyski do utworów „Jest Jak Jest” i „I woke up so happy”. Szczególnie ta druga piosenka zyskała wielu fanów i uznanie wśród dziennikarzy. Zgodnie z zapowiedziami, nowy album Alicji Janosz utrzymany jest w klimacie soulowym z domieszką bluesa i jazzu, gdyż właśnie te brzmienia inspirowały wokalistkę w ostatnich latach.

Na drugiej w dorobku płycie, lecz pierwszej w dorosłym życiu i uważanej przez Alicję za swój prawdziwy debiut, znajdują się utwory, których autorką tekstów oraz autorką bądź współautorką kompozycji jest sama wokalistka.

Muzyka i naturalne brzmienie instrumentów było dla artystów tworzących z Alicją jej płytę niezmiernie istotne. – Zależało nam na tym, aby unikać komputerowych brzmień, sampli i loopów, na których bazuje obecnie wielu producentów, tworząc „płyty z komputera“. My postawiliśmy na żywe instrumenty, na uchwycenie indywidualnego charakteru i sposobu grania muzyków – opowiada autorka „Vintage”, a my przypominamy, że Alicja od prawie 4 lat śpiewa w najlepszym bluesowym zespole w naszym kraju „HooDoo Band”!

Producentem krążka „Vintage” jest perkusista Bartosz Niebielecki, wydawcą management artystki Lionstage, a za oprawę wizualną odpowiada jedna z najlepszych graficznych pracowni w Polsce – studio Juice.

Ponadto, w najbliższym czasie zapraszamy na spotkania z Alicją  w sieci salonów Empik w całej Polsce (m.in. dziś 7 grudnia w Warszawie!), których dokładne daty można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej artystki www.alicjajanosz.pl. Przekonajcie się sami jak brzmi muzyka obecnie tworzona przez Alicję Janosz!

Teledysk „Jest jak jest” – http://youtu.be/2caXKgYg9KM
Teledysk „I woke up so happy” – http://youtu.be/-eX9gJnSYEQ


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>