www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowa miłość Kasi Sowińskiej

Na planie „Pierwszej Miłości” pojawia się przystojniak, który od razu zawładnie sercem Kasi Sowińskiej!
Bartek Piekarski to 22–letni młody aktor. Od dwóch lat mieszka w Warszawie. Pracuje jako kelner w jednej z warszawskich restauracji. Wziął udział w konkursie Mister Warszawy 2018 i udało mu się tam uzyskać tytuł I Wicemistera oraz tytuł Mister Talentu za możliwość występu wokalno-instrumentalnego, co dało Bartkowi awans do konkursu Mister Polski. Grę na gitarze rozpoczął w gimnazjum. Początki jak to zwykle bywa były trudne, Bartek ćwiczył tylko i wyłącznie w domu.W szkole średniej występował wraz z kolegami na różnych apelach. Natomiast lekcje wokalu rozpoczął nie dawno, bo kilka miesięcy temu. Nagrywa głównie w języku polskim covery znanych przebojów. Dzięki tym nagraniom i pewności siebie dostał rolę w serialu Telewizji Polsat ‘’Pierwsza Miłość’’. Już wiadomo, że Bartek w tej produkcji zostanie na dłużej, ponieważ jego wątek będzie rozwijany i kontynuowany.

Młody aktor w serialu „Pierwsza Miłość” zagra Rudego czyli Olgierda Rychlickiego, klienta Artura Kulczyckiego granego przez Łukasza Płoszajskiego. Rudy jest piłkarzem pierwszoligowym, który ma ogromne parcie na media. Jest błyskotliwym, przystojnym chłopakiem. Szasta pieniędzmi na prawo i lewo, jeździ wypasioną furą. Posiada tylko jedną słabość, jest bardzo zazdrosny o swoją dziewczynę Natalię ( Kasia Sowińska). Rudy zamierza kupić jej apartament ale jest jeden warunek, musi być pewny, że ona go nie zdradza. W tym celu wynajmuje Artura.
Co wydarzy się dalej, jak potoczą się losy Rudego, Natalii, Artura i innych bohaterów serialu? Zobaczycie oglądając „Pierwszą Miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Polsatu.

 

sowin

sowin_02

sowin_03

sowin_04

sowin_05

sowin_06

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>