www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nowa Ambasadorka mody autorksiej w PolscyProjektanci.com

Eliza Gwiazda to znana blogerka, dziennikarka show biznesowa, między innymi portalu „W błysku fleszy”, od niedawna również współprowadząca program „Auto na wybiegu” emitowany na antenie kanału Motowizja.

W ostatnich tygodniach Eliza rozpoczęła współpracę z butikiem i showroomem PolscyProjektanci.com i została oficjalną ambasadorką nowego miejsca na Burakowskiej 14.

foto: MWMEDIA

PolscyProjektanci.com to działający od ponad trzech lat kompleksowy serwis sprzedający i promujący polską modę autorską w Polsce i na świecie. To wyjątkowe miejsce jest swoistą fuzją butiku otwartego na każdego klienta poszukującego indywidualnych rozwiązań i showroomu dla stylistów, gwiazd i mediów. Moda autorska w PolscyProjektanci.com to przede wszystkim aktualne trendy, odrobina ekstrawagancji oraz najwyższa jakość pojedynczych projektów i kolekcji.  Eliza na bieżąco śledzi trendy i nie boi się odważnych połączeń co idealnie współgra z kolekcjami dostępnymi w butiku. Publikacje i zdjęcia w popularnych serwisach pokazują, że nie tylko projektanci-celebryci, ale też zdolni młodzi twórcy ze swoimi projektami mogą zaistnieć z powodzeniem na tzw. ściankach.  Eliza została po raz kolejny dostrzeżona przez portal Se.pl, w którym polski projektant rezydujący na Ibizie i ubierający m.in. Paris Hilton czy Joan Rivers – Daniel Jacob Dali – wyróżnił jej wyczucie trendów i zachwycił się złotą sukienką z kolekcji jednej z projektantek współpracujących z PolscyProjektanci.com

Czekamy na kolejne projekty medialne Elizy i stylizacje, którymi wprowadza modę autorską na salony.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>