www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nosowska: „Nie widzę siebie w roli jurora”

Artystka nie chciałaby wziąć udziału w żadnym programie rozrywkowym. Jako jedna z niewielu znanych osób Kasia nie ma parcia na szkło.

Najważniejsza dla niej jest muzyka, nie występy w telewizji.

„Dostałam propozycję jurorowania w jednym z show talentów. Odmówiłam. Nie czułabym się dobrze, decydując o czyimś: być albo nie być. Sama utrzymuję się w świecie muzycznym, nie mając niemal żadnej cechy z tych powszechnie uznawanych za niezbędne, by zaistnieć na scenie, zaskarbić sobie uwagę słuchaczy. Nie mnie odbierać ludziom prawo do marzeń”– wyznała w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Nie zamierza także występować w reklamach. Kocha śpiew i nie chciałaby zarabiać w inny sposób. Jak długo jeszcze jej poglądy nie ulegną zmianie? Miejmy nadzieję, że okaże się na tyle zdecydowaną osobą, że wytrwa w swoich postanowieniach.


Wpisz komentarz

  1. 28 kwietnia 2012 02:21

    MUHAMMET:

    Wspaniałe.. I pomyśleć, że takie rzeczy zazradją się zwykłemu taksf3wkarzowi w zwykły dzień. Na pewno każdy kibic Blaugrany chciałby być na Pana Pinosa miejscu. Nie chodzi o te 20 euro, bo to jest NIC w porf3wnaniu do tych chwil, zdjęć i wspomnień. Bezcenne ahh PS Mascherano chciał, aby zdjęcie z nim było lepsze, więc pewnie specjalnie zrobił psikusa taksf3wkarzowi i zrobił zdjęcie z Leo pod świało;) hihihi 1 0

Podobne posty:

/* */?>