www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Nosi majtki wyszczuplające!

Karolina Malinowska w programie „Gwiazdy na dywaniku” ocenia styl celebrytów naśmiewając się czasem troszkę z niedoskonałości czyjejś figury. Tymczasem modelka przyznała ostatnio, że swoją sylwetkę zawdzięcza… modelującej bieliźnie!

Top modelka stała się jakiś czas temu wyrocznią w kwestii mody i właściwego dobrania stroju. Mama dwuletniego Fryderyka i ośmiomiesięcznego Christiana przyznała jednak, że nie może założyć tych samych ciuchów, co przed ciążami, bo jej figura pozostawia wiele do życzenia:
– Jeszcze nie całkiem wróciłam do formy. Nadal do niej wracam- wyznała modelka w rozmowie z pismem „Dobre rady”- Pomagają mi ćwiczenia na siłowni. Wieczorem, gdy położę dzieci spać, zostawiam męża na warcie i idę na trening.

Jednak modelka wyznaje, że przed nią jeszcze długa i ciężka droga w odzyskaniu sylwetki sprzed porodu. A wszystko przez łakomstwo!

– Moją słabością jest jedzenie. Trudno mi wytrwać na diecie, więc stosuję metodę małych kroczków. Rezygnuję z ziemnaków, ograniczam słodycze– mówi Karolina Malinowska. Na szczęście specjalistka od mody może zamaskować swoje niedoskonałości dzięki znajomości obowiązujących trendów:
– Często zapominamy, że wiele mankamentów po ciąży można zamaskować ubraniem. Ja najlepiej czuję się w tunikach, bo podkreślają biust i ukrywają brzuszek. Polecam też bieliznę modelującą. Świetnie wyszczupla talię i unosi pośladki.– wyznaje na pozór idealnie zbudowana Karolina Malinowska!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>