www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niklińska dementuje plotki o romansie

Marysia Niklińska wypowiedziała się na temat ostatnich plotek dotyczących jej romansu z partnerującym tancerzem, Tomkiem Barańskim. Czy czeka ich spadek poparcia od telewidzów?

Prawdziwe historie miłosne zdarzały się w Tańcu z gwiazdami już nie jeden raz.

Dobrze pamiętamy, jak taniec zbliżył obecnie już małżonków, Kasię Cichopek i Marcina Hakiela, wtedy świeżo zakochanych. Ich miłość narodziła się przecież w czasie wspólnych treningów. Potem mogliśmy śledzić gorący romans aktorki Małgorzaty Foremniak i młodszego od niej tancerza Rafała Maseraka. Pamiętacie?

Takie wątki dodawały pikanterii każdemu odcinkowi i nie wiało nudą. Dlatego wiele osób pewnie ucieszyło się na wieść, że tańczącą w obecnej edycji Marysię Niklińską i Tomka Barańskiego łączy coś więcej niż tylko praca na treningach. Zresztą, nawet z ekranu dało się wczuć momentami „miętę”…

Ale okazuje się, że to tylko pozory lub błędny odbiór telewidzów. Marysia Niklińska stanowczo zaprzecza w rozmowie z Galą:

Nie jesteśmy parą. Ale lubimy się i na pewno między nami iskrzy. Czasami są duże emocje na treningach. Były łzy, i krew, bo był upadek. Dobrze się z Tomkiem rozumiemy.

Ciekawi nas czemu teraz, gdy mamy już za sobą siedem odcinków programu Niklińska dopiero dementuje krążące już od początku programu plotki o romansie. Czyżby na tę wypowiedź miała wpływ informacja, że prywatny partner Marysi, zresztą też Tomek jest zaniepokojony tymi informacjami?

NIKLINSKA_MARIA

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>