www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niklińska nie wierzy w idealne związki

A kto mówi, że takie istnieją?

Marysia Niklińska, córka Jolanty Fajkowskiej, aktorka obecnie tańcząca w Tańcu z gwiazdami u boku przystojniaka i łamacza kobiecych serc, tancerza Tomka Barańskiego w wywiadzie dla Gali powiedziała coś bardzo „odkrywczego”.

Odkrywczego? Tak, dla nastolatków lub idealistów. Przynajmniej w naszej opinii.

Wierzę w miłość, ale nie wierzę w idealne związki. Chociaż mój dziadek z babcią są już ze sobą ponad pięćdziesiąt lat. Piękna para, całe życie razem i nadal się kochają. Jest we mnie marzenie o stałym związku, ale jeszcze nie teraz. Żeby zbudować dobrą relację z drugą osobą trzeba najpierw odkryć siebie. Ja to dopiero robię.

Choć nie jest to zaskakujące dla przeciętnego, rozsądnego trzydziestolatka, to godne pochwały jest to, że Marysia, jedna z idolek młodszego pokolenia propaguje tak  pełne życiowej prawdy wypowiedzi, które dla wielu jej fanów mogą służyć, za racjonalną, życiową wskazówkę.

Do tego Niklińska, która w tym roku skończyła 27 lat i obecnie jest singielką, rzuciła coś o dzieciach,  o które przecież za parę lat może zacząć rozpytywać prasa.

…Dzieci chcę mieć najwcześniej po trzydziestce, jak nie później. A w ogóle co ma być, bo będzie. Jak coś jest mi pisane, to przyjdzie. Nic na siłę. Życie to przygoda, z którą płynę.

Kogo Niklińska „zabierze na pokład”? Czas pokaże.

Niklińska_Maria

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

Nikli?ska_Maria

Nikli?ska_MarysiaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>