www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Niklińska gotowa na sukces

W końcu szczęście się do niej uśmiechnie?

Można przypuszczać, że udział w Tańcu z gwiazdami stanie się dla Marysi przepustką. Dlaczego przepustką, skoro ona już tkwi w show-biznesie od wielu lat i ma na swoim koncie wiele osiągnięć?

Ano dlatego, że mimo tej pracy, dotychczas Niklińska nie miała na tyle szczęścia by dać się zapamiętać widzom na dłużej. By przeżyć swoje „5 minut”, które od pewnego czasu skutecznie rozwija i przedłuża, na przykład Anna Mucha.

Czy Taniec z gwiazdami będzie kluczem do wielkiej popularności Marysi Niklińskiej?  Bardzo możliwe – sądząc po tym, jak telewidzowie kibicują młodej aktorce i ślą z odcinka na odcinek więcej sms-ów zbliżając ją do finału, Maria ma wielką szansę. Jak praktyka pokazała, nawet przegrani w tańcu, ale główni faworyci finału po zakończonym już tanecznym show dostają ciekawe propozycje. Czy Marysia jest gotowa na takie oferty, które pozwolą jej rozwinąć skrzydła?

Myślę, że tak. Fakt, że mam dwadzieścia parę lat daje mi przewagę nad tymi, którzy swoje pięć minut dostają jako osiemnastolatki. Oni mogą popełnić wiele błędów, bo nie są przygotowani do tego, co ich czeka. Nie wiedzą jeszcze, kim są. A ja to już wiem – zdradziła w rozmowie z Twoim Imperium.

W takim układzie pozostaje nam życzyć Niklińskiej efektownych i owocnych „5 minut”.

Niklińska_Maria_Barański_Tomasz

Niklińska_Maria

Niklińska_MariaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>